SALON.cz

BOA: Originální díky kabelce

Kabelky, díky kterým budete nepřehlédnutelná, navrhuje mladá módní návrhářka Michaela Vrátníková, s jejíž tvorbou jsme se mohli setkat například na loňském festivalu designu, Designblok 06.

Michaela Vrátníková je mladá módní návrhářka, která vystudovala na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze obor Design oděvu a obuvi a svůj talent uplatnila mimo jiné i  při navrhování oděvů pro sportovní značky Alpine nebo Meat Fly..

Na návrzích svých jedinečných kabelek spolupracovala Michaela společně s Petrem Mikoškem, který je zakládajícím členem studia File a dále členem studia BOA, zabývající se především průmyslovým a interiérovým designem.

Kabelky Michaely Vratníkové jsou vyrobeny z plastexu, tkaniny napuštěné nebo polepené plastem, a PVC. Kromě originálních materiálů mají kabelky i neotřelé tvary, výrazné barvy a zajímavé potisky.

Tašky je zatím možné zakoupit pouze na e-mailu slečny návrhářky (vratnikova.m@gmail.com) nebo telefonicky na čísle 736 534 115. Brzy by však měl být zprovozněn i internetový obchod a tašky by měly být k dostání i ve vybraných pražských obchodech. Cena tašek je jednotná a činí 850,- Kč.

V dohledné době by měla být jedinečná kolekce tašek rozšířena také o ledvinky, pánské tašky nebo tašky na notebooky.

Více info na: www.boadesign.cz

41148 41149 41150 41151

Mohlo by vás zajímat: