SALON.cz

Vohoz: Od trička po lehátko

Pohodlné, originální, příjemné a dobře se nosící – tak to je charakteristika sortimentu značky Vohoz.

Jak vznikají potisky

U Vohozu si můžete vybrat jak z nabídky módy (tzn. triček, sukní a kabelek), tak i lehátek a polštářů všech možných velikostí (od minipolštářku až po maxipolštář na zem). Vohoz je synonymum pro výrobky s originálními potisky jak na oblečení, tak na doplňky. Potisky jsou vyrobeny z nažehlovacích elastických fólií. O tom, jaký typ fólie je použit na výrobku, se můžete dočíst na visačce přiložené k výrobku při jeho zakoupení.

Internetový vs. kamenný obchod

Výrobky značky Vohoz si můžete zakoupit jak v jejich internetovém obchodu (kde si můžete nechat na zakázku vytisknout jakýkoliv motiv), tak i v několika kamenných obchodech po celé republice. Veškeré zboží z internetového obchodu je přepravováno pomocí služby České pošty. K ceně se tedy připočítává ještě 89 Kč, a je tudíž přibližně stejná, jako když výrobek zakoupíte v kamenném obchodě.

Zárukou kvality je dobrý materiál

Kvalitní materiál je zárukou vaší spokojenosti, proto Vohoz používá trička značky CONTINENTAL. Složení triček se může lišit v závislosti na modelu, takže je vždy uvedeno u informací o výrobku. Abyste si vybrali správnou velikost trička,  můžete se podívat do tabulky velikostí na internetu, kde jsou uvedeny rozměry všech modelů (což je velice praktické a může se tímto způsobem předejít pozdějším reklamacím a nepříjemnostem).

Informace o materiálu, ze kterého je konkrétní věc ušita, jsou uvedeny jak v jeho popisu na internetu, tak i na visačce přiložené k výrobku při jeho zakoupení. Sukně, tašky a ostatní výrobky jsou ušity z různých materiálů také velmi kvalitních a vybraných přesně pro účel, který mají splňovat.

Výjimečné kolekce

Kolekce Vohoz vznikají v několika málo kusech, stará kolekce je vždy rozprodána a nahrazena novou (nemůže se vám tedy stát, že na ulici potkáte za den několik lidí ve stejném tričku či se stejnou taškou). Tato značka má jasný rukopis, a proto není možné její výrobky zaměnit s jinými, budete tak vždy originální!

Více info na: www.vohoz.cz

40240 40242 40241 40248 40245 40247

Mohlo by vás zajímat: