SALON.cz

Nezbytnosti na léto

Módní doplňky, lodičky, topy, šaty a další nezbytnosti pro mladé dámy naleznete na stránkách Joe Browns.

Joe Browns je internetový obchod, který vychází z životního stylu společnosti, z takového životního stylu, jaký opravdu žijeme. To se píše na webových stránkách značky. Dále byste se dočetli, že se tento obchod snaží nabídnout co nejindividuálnější přístup svým zákazníkům, maximálně originální nabídku sortimentu těm, kteří se přeci jen chtějí trochu odlišovat, což je sice trochu klišé, ale to je právě pro Joe Browns výzva, kterou je třeba překonat. Tolik informace přímo ze stránek značky.

Další internetový krámek

Méně vzletnými slovy je Joe Browns  docela běžný internetový obchod s módním oblečením a doplňky. Naleznete zde klasické šatičky na pláž a žabky, ale i sexy večerní  topy a halenky, a k tomu všemu pěkné sandálky na vysokých podpatcích.

Komu by to nestačilo, může se pídit po tom, kdo vlastně je Joe Browns, tedy zakladatel krámku. Kde bydlí a co dělá. Můžete mu posílat i své vlastní fotografie s náměty, co rádi děláte nebo co byste rádi dělali. Třeba vám s tím Joe pomůže.  A je jedno, jestli se jedná o sjíždění dravé řeky na raftu, mejdan na vyhaslé sopce nebo pouhé povalování se doma s kamarády. Joe je prý připraven na všechno.

Pro úplnost poštovné do ČR činí 4 libry a doba dodání je přibližně týden.

Více info na: www.joebrowns.co.uk

dámské šaty se vzorem Joe Browns dámské šaty se vzorem Joe Browns dámské zelené šaty se vzorem Joe Browns dámské červené šaty se vzorem Joe Browns dámské modré šaty se vzorem Joe Browns dámské černé šaty se vzorem Joe Browns

Mohlo by vás zajímat: