SALON.cz

Nová trička ve Flamingoparku

Internetový a zároveň i kamenný obchod Flamingopark si pro vás připravil další lákavou kolekci triček.

I tentokráte zůstává Flamingopark věrný svému rukopisu, kterým jsou nejen originální motivy, ale i originální materiály.

Většina triček, a to jak českých tak i zahraničních designérů, se soustředí jen na potisk  trička a zapomínají, že i s materiálem se dá čarovat. V nové kolekci Flamingoparku najdete celou řádu triček, u kterých si designéři vyhráli nejen s potiskem, ale i jejich materiály a střihy. Potisky triček jsou jak šokující, tak velmi jemné.

V dámské kolekci najdete spoustu triček s vtipnými kreslenými motivy připomínající animované seriály, které jsou jemné právě tím, že je tisk zpracován z odstínů šedé a hnědé namísto klasické černé.

Novinkou na našem trhu jsou beze sporu pánská trička z velmi příjemného mačkaného materiálu. Zajímavé jsou nejen materiálem, ale i celoplošným tiskem, který se objevuje i na zadní straně.

Co se týče barev, najdete v nové kolekci širokou paletu, od zářivě letních, fialových, modrých, po klasické bílé, béžové i černé. Všechna trička jsou ze 100 % bavlny a aby toho nebylo málo, Flamingopark má své výrobky v limitovaných sériích, takže se nemusíte obávat, že uvidíte své tričko i na někom jiném….. A jaká je cenová filozofie? Ani tady  Flamingopark  nezklame. Navzdory originalitě a limitovaným sériím se ceny drží příjemně nízko (dámské tričko pořídíte za 580 Kč).

Flamingopark Flamingopark Flamingopark

Mohlo by vás zajímat: