SALON.cz

dámský náhrdelník z plíšků Vanessa Baroni

NotABrand: Móda není o značkách

S konceptem internetového obchodu NotABrand, jako místem, kde se střetne nabídka nadějných a zatím neznámých designérů a poptávka milovníků módy po jejich tvorbě, přišla v roce 2007 skupina lidí z Dánska, kteří měli pocit, že na trhu tato možnost chybí.

I dnes, kdy už je NotABrand dobře fungujícím obchodem, osobně vyhledávají a vybírají kreativní designéry z celého světa, jimž umožní prezentaci a prodej na NotABrand.

Originální nabídka

NotABrand nabízí širokou škálu módy, dámské, pánské i dětské, ale hlavně originální. Najdete tu univerzální  topy, ale i krásné barevné svetry od značky Fnubbu. Luxusní šaty s nádechem etno stylu od Bouquet nebo jednoduché šedé kardigany od Misty May. Dále šperky jako nápadité náhrdelníky od Vannessy Baroni nebo kytičkové šperky od Stine Rønsch. Obuv, tašky a kabelky, třeba krásné kožené Berendsen či skládací Deux Filles En Fil. Ale také bytové doplňky, jako obrazy, keramiku, sklo, textil a dokonce i nábytek.

Ceny na NotABrand jsou sice o něco vyšší než v běžných obchodech, ale zato máte jistotu, že ve stejném outfitu nepotkáte nikoho jiného. Většina produktů, které obchod nabízí, jsou totiž originály, které existují jen v pár kopiích. Do České Republiky stojí poštovné 12 euro a dodací doba je zhruba jeden týden.

dámský fialový top Fnubbu dámský šedý kardigan s mašlemi Misty MAy dámské bílé legíny s potiskem Poppy Leggings dámský barevný svetr Fnubbu

Mohlo by vás zajímat: