SALON.cz

Lascivious

Lascivious: Nebezpečně svůdné

Nákup krásného spodního prádla je dárkem hned pro více lidí, a proto se obzvlášť vyplatí.

Jednak je skvělým dárkem pro jeho majitelku, ale radost z něj určitě má i buď sám darující, v opačném případě alespoň přihlížející.

Spodní prádlo Lascivious je takovým dárkem jako stvořeným. Je svůdné, odvážné a sexy. Dokonce je tak krásné, že by ho dotyčné slečny a dámy mohly klidně nosit i na ulici, jako to ostatně lze vidět na fotografiích níže. Otázkou však zůstává, zda by to bylo vůči řidičům-mužům, způsobující v této souvislosti řadu dopravních nehod, fér.

V nabídce značky Lascivious nechybí jak podpsenky a kalhotky, tak i úžasná kombiné, podvazky, punčošky, ale i třeba kimona. Návrhářka a zároveň majitelka Lascivious, Chloé Hamblen, pracovala předtím u renomované značky spodního prádla Agent Provocateur, později u návrháře Alexandra McQueena a není divu.

dámské spodní prádlo Lascivious, kolekce Lila dámské spodní prádlo Lascivious, kolekce Milla dámské spodní prádlo Lascivious, kolekce Dominique dámské spodní prádlo Lascivious, kolekce Bang dámské spodní prádlo Lascivious, kolekce Pout dámské spodní prádlo Lascivious, kolekce Laura dámské spodní prádlo Lascivious, kolekce Kitty dámské spodní prádlo Lascivious, kolekce Kitty dámské spodní prádlo Lascivious, kolekce Laura dámské spodní prádlo Lascivious, kolekce Lilla

Mohlo by vás zajímat: