SALON.cz

Skvělá značka Fenchurch

I přesto, že jsme my Češi jako národ z drtivé většiny především ateističtí, tentokrát bychom mohli udělat výjimku, neboť tak hezké oblečení si opravdu nemůžeme nechat ujít.

Ale nebojte! Tentokrát nejde o žádnou náboženskou agitku, ale o skvělou anglickou značku nazvanou Fenchurch.

Její příběh je prostý, stejně tak jako většiny jiných výborných značek.  V roce 2000 se pár kamarádů, kteří spolu jezdili na skatu, dalo dohromady a založili si značku. A protože se vždy potkávali v londýnské čtvrti Fenchurch, rozhodli se značku pojmenovat právě ní.

Kluci a holky z Fenchurch jsou nejen šikovní v navrhování oblečení, ale i v celkovém spojování značky se svými zákazníky, pro něž pořádají i řadu akcí, o kterých  pravidelně informují  na svých stránkách. A protože je móda úzce spjata i s hudbou, je celkem pochopitelné, že se s Fenchurch kamarádí i pár výborných hudebníků jako Just Jack, Nextmen, Krafty Kuts a jiní, jejichž mixy dokonce Fenchurch na svých stránkách nabízí ke stažení.

Kromě mixů nabízí stránky Fenchurch i fajn tapety na plochu, spořiče obrazovek, e-karty nebo  videohry. Prostě sečteno podtrženo, s Fenchurch se nudit nebudete!

Modely se pohybují od 20 GBP výše a poštovné do České republiky vychází na 10 GBP,  při objednávce nad 75 GBP je pak zdarma.

top Trisha (34.99 GBP) tričko Eleine (29.99 GBP) tričko Nicole (24.99 GBP) tričko Brulo (19.99 GBP) šaty Chio Stripe (34.99 GBP) tílko Prune 2 Stripe (19.99 GBP) bunda Cherolie Stripe (54.99 GBP) bunda Cherolie Stripe (54.99 GBP)

Mohlo by vás zajímat: