SALON.cz

Vila

Mejdan na konec roku

Zítra se rozloučíme se starým rokem a o půlnoci vkročíme do nového. Možná to bude právě uprostřed nějakého rozjetého mejdanu. A na ten je nutné se skvěle obléknout!

Silvestrovský večer slaví každý jinak. Někdo ho zcela ignoruje a bere poslední den v roce jako každý jiný, někdo odjede lyžovat na hory nebo s pár dobrými kamarády někam na opuštěnou chatu. A tam se logicky oblečení zas tak moc neřeší. Ovšem ti, co se chystají jít slavit do společnosti, už by měli pomalu začít prohledávat skříně.

Poslední večírek začíná!

Alespoň tedy ten letošní. Outfit na tuhle párty není radno podcenit a obzvlášť dívky budou chtít být za hvězdy. Mnohé už mají určitě přesně naplánováno, v jakém modelu chtějí roku 2010 zamávat. Pokud ovšem stále nevíte co na sebe, připravili jsme pro  vás  pár  tipů,  vybraných  z  nabídky  amerického e-shopu Edge of Urge.

Nezávislá móda „udělej si sám“

Značku Edge of Urge založila v roce 2002 designérka Jessie Williams, která nejprve v Kalifornii otevřela jen malý obchůdek s vlastní indie módou a obdobnou tvorbou několika dalších alternativních návrhářů. Během let se však butik rozrostl a dnes má i svůj vlastní e-shop. Specializuje se hlavně na ručně vyráběnou módu metodou DIY a prodej kreativních a inovativních věcí, a to jak pro pány, tak pro dámy.

V čem zazáříte?

My jsme pro vás dnes vybrali vyloženě dámské outfity, ve kterých se na žádném večírku neztratíte. Ať už zvolíte nějaké zajímavě řešené šaty, či top se sukní, určitě nezapomeňte na teplejší legíny nebo podkolenky, aby vám nebyla zima, až se půjdete podívat ven na ohňostroj. Model doplňte zajímavými botkami a nebojte se pořádných šperků. Dovoleno je vše, co se třpytí, a na škodu nebude ani mix společenského a volnočasového oblečení.

V tento den navíc můžete tak trochu hodit soudnost stranou, takže pokud už dlouho toužíte ozkoušet si křiklavé barvy nebo leopardí vzor, na který jste dosud neměly dostatek odvahy, směle do toho! Máte ideální příležitost. Silvestr je totiž jeden velký mejdan a dovoleno je téměř vše.

Více info na: www.edgeofurge.com

leopardí šaty Evil Twin ($ 116) černé saténové šaty Cherylnina Stewart ($ 118) bílé šaty s reflexním potiskem Something Else ($ 72), šedé nadkolenky Look From London ($ 28), růžové boty na platformě Jeffrey Campbell ($ 120) černý top Motel ($ 44), černá minisukně Mink Pink ($ 48)

Mohlo by vás zajímat: