SALON.cz

Linda Farrow: Brýle pro odvážné

Značka návrhářky Lindy Farrow specializující se na luxusní sluneční brýle působí na trhu módy již od roku 1970. Před pár lety si ji oblíbila i popová zpěvačka Lady Gaga nebo modelka Kate Moss.

Ve svých profesionálních začátcích využila britská návrhářka Linda Farrow především prolomových šedesátých let, které způsobily ve světě módní revoluci.

Sedmdesátá léta v tomto duchu pokračovala, přála originalitě a jelikož je Linda Farrow inovátorka a vizionářka, brzy se z ní stala uznávaná hvězda. Jako jedna z prvních začala vnímat sluneční brýle jako důležitý módní doplněk, který svým tvarem a barvou dokáže podtrhnout nebo naopak zastínit osobnost člověka.

Linda Farrow se proslavila i díky své spolupráci s jinými předními návrháři. Kolekci brýlí pro minulý rok 2010 navrhla například s návrhářem Alexanderem Wangem. Tato kolekce se vyznačuje originalitou, která je pro Lindu samozřejmostí, navíc je však okořeněna retro stylem. Poslední kolekce pro léto 2011, která překonává veškeré hranice nudy, vytvořila Linda společně s dvorním návrhářem Lady Gaga, Jeremy Scottem.

Co byste řekli například na extravagantní okřídlené brýle nebo pouze spojené plastové ruce zakrývající vaše oči?

Více info na: www.lindafarrow.co.uk

černé sluneční brýle Linda Farrow červené sluneční brýle Linda Farrow hnědé sluneční brýle se vzorem zipu Linda Farrow bílé sluneční brýle Linda Farrow černé sluneční brýle ve tvaru obrazovek Linda Farrow extravagantní brýle ve tvaru dlaní Linda Farrow

Mohlo by vás zajímat: