SALON.cz

dámská bílá bunda a tričko LEW

LEW: Tajemství temné komory

Holandské návrhářské duo Kim Leemans a Merel Wicker jsme vám představili již letos na jaře. Holky jsou talentované, nápadité a nebojí se zkoušet nové věci. 

Svoji letní kolekci Blacklight nafotili v temné komoře za pomocí neonových světel. Téměř jediné, co lze tedy dobře rozeznat, jsou dámské bílé kabátky a trička, které hezky doplňují výrazně barevné rtěnky a nalakované nehty modelek.

Ženy sobě

Fotografie kolekce vznikly ve spolupráci se studiem Petrovsky & Ramone, jehož majitelkami a kreativními ředitelkami jsou taktéž dvě ženy, Petra Petrovsky a Morena Ramone.

Originálně a přitom eticky

Návrhářky Kim i Merel jsou obě i ochráňkyně zvířat, tudíž ve své módě odmítají pracovat s pravými kožešinami. Doufejme, že podobných návrhářů, tedy nejen talentovaných, ale i se zájmem o své okolí, bude přibývat nejen v Holandsku, ale i po celém světě.

Více info na: www.l-e-w.nl

dámská bílá bunda se vzorem a tričko LEW dámský svetr a kalhoty LEW dámský svetr a kalhoty LEW dámská bílá bunda se vzorem a tričko LEW dámská bílá bunda se vzorem a tričko LEW dámské barevné triko LEW dámské šaty asymetrického střihu LEW dámské bílé triko s potiskem LEW dámské barevné triko LEW

Mohlo by vás zajímat: