SALON.cz

Hannah Zakari

Nejen k létu patří brože

I přesto, že nás meteorologové v posledních dnech stále přesvědčují, že léto již brzy skončí, všem, kteří mají toto období rádi, mohou být podobné informace vcelku jedno.

Kdo má totiž léto rád, ten si ho dokáže vykouzlit za každého počasí. A často právě díky svému outfitu.

Několikrát jsme už na Salonu psali, že k létu neodmyslitelně patří jak krátké šatičky, sukýnky a barevné vzory, tak i v neposlední řadě doplňky. Pro dnešek jsme si proto vybrali další neotřelý e-shop s úžasnými ručně vyráběnými doplňky všeho druhu, a tím jsou stránky anglické výtvarnice Hannah Zakari.

Nabídka na stránkách Hannah je opravdu velká. Od šperků, tašek, peněženek až po oblečení. K dnešnímu článku jsme sice vybrali pouze fotografie broží a placek, stejně tak krásné jsou ale i všechny ostatní šperky jako náramky, náhrdelníky, prstýnky, doplňky do vlasů a jiné. Ostatně přesvědčte se sami!

Poštovné nabízí Hannah dvojího druhu. Buď si zboží můžete objednat nepojištěné za 3 libry anebo jako pojištěnou zásilku za 6 liber. V případě nepojištěného balíku však majitelka e-shopu upozorňuje, že za zboží ani za jeho ztrátu neručí.

Více info na: www.hannahzakari.co.uk

brož Ahoy! (25 GBP) brož Captain Fishcake (22 GBP) brož Felt Beret Girl (15 GBP) brož Felt Gata (15 USD) brož Eliah the Elephant (14 GBP) brož Pussycat (14 GBP) brož Play It Again (12.50 GBP) brož Tea Party (7.50 GBP) brož Wooden Bigote (15 GBP) brož Wooden Chica (15 GBP) brože Hello a Bonjour (10 GBP) brož Penelope the Penguin (15 GBP) placky Cutie Fruity (3 GBP) placky I Like Bears (3 GBP)

Mohlo by vás zajímat: