SALON.cz

Krabice od bot

Která z žen nemiluje krabice od bot. Mnohé z nás je dokonce i schraňují, aby do nich mohly uložit letní střevíčky, když právě venku chumelí a naopak.

Snad by se dalo říci, že krabice od bot milujeme stejně jako boty samotné. A této skutečnosti si byli vědomi zakladatelé obchodu se stejnojmenným názvem Krabice od bot alias The Shoe Box.

Nabídka The Shoe Box

Krabice od bot vznikla v roce 1954 na Long Island a postupně se rozšířila po celém New Yorku a Floridě. A krabice od bot nezaspala ani v době internetu. V nabídce jejich e-shopu naleznete především nabídku bot od těch nej evropských a amerických návrhářů.

Vše v jedné krabici…

V „krabici“ naleznete ale i jiná jména. Sice ne tak věhlasná, ale o to schovívavější k vaší peněžence. Například botky Dani Black, či Cole Haan si v ničem nezadají se světovými návrháři a přitom vás úplně finančně nezruinují. Mě osobně nejvíce nadchly stříbrné botky na klínku od Kelsi Dagger, které připomínají, že léto se kvapem blíží. Léto a pláže a vodu také připomíná velký výběr pantoflíčků a „žabek“ v těch nejvýraznějších barvách.

V e-shopu The Shoe box není nic ponecháno náhodě a pro případ deštivého léta jsou v nabídce i super designové holinky. Musím říci, že v takových holinkách by mi snad ani nevadilo, kdyby celé léto propršelo.

lodičky Vince Camuto (120 USD) lodičky Poetic Licence (145.00 USD) lodičky Vince Camuto (120 USD) střevíčky Nina (89 USD) lodičky Pour La Victoire (160 USD) střevíčky Nina (99 USD)

Mohlo by vás zajímat: