SALON.cz

Jaro ve znamení deště

Návrhářka Karen Walker pochází z Nového Zélandu a nutno uznat, že z jejích modelů je to celkem patrné.

Její letošní kolekce se vyznačuje modely určenými zvláště do deště a vhlka, což je pro Nový Zéland typické. Kdo by se však strachoval, že zmokne s tak krásnými kloboučky a pláštěnkami. Vedle kabátku do nehostiného počasí se můžeme pokochat ale i krásnými letními šaty nejrůznějších střihů.

V nadcházejících dnech by mělo být spíše zataženo, proto po vzoru Karen Walker doporučujeme nezapomínat při odchodu z domova na lehký kabátek, který vás ochrání jak před větrem, tak deštěm. Máte-li chuť klasický deštník vyměnit za jeho letnější variantu, pak určitě zkuste nějaký hezký barevný klobouček.

Více info na: www.karenwalker.com

dámská černá halenka, bílé kalhoty a látkové tašky se vzorem Karen Walker dámské pruhované šaty s nabíráním Karen Walker dámské šaty a taška se stejným vzorem Karen Walker dámské šaty se vzorem Karen Walker dámské tmavě modré šaty se vzorem a volánky Karen Walker dámský béžový kabátek, pruhované triko a džíny Karen Walker dámský béžový klobouk, tmavě modré sako a kalhoty se vzorem Karen Walker dámský béžový klobouk, tmavě modré sako a pruhované šaty Karen Walker dámský béžový klobouk, žlutá pršiplášť a tmavě modrá sukně s legíny Karen Walker dámský černý klobouk, pruhované tílko a černé šaty s puntíky Karen Walker dámský černý klobouk, šaty a taška se stejným vzorem Karen Walker dámský černý klobouk, tmavě modrá bunda a černé kalhoty Karen Walker dámský tmavě modrý klobouk, šaty s volánky a látková taška Karen Walker dámský žlutý kabátek, černé šaty s volány a pruhované legíny Karen Walker dámský žlutý klobouk a černé šaty s pruhy Karen Walker dámský žlutý klobouk, tmavě modrý dvouřadý kabátek a pruhovaná sukýnka Karen Walker dámský žlutý klobouk, černý lesklý pršiplášť a bílé kalhoty Karen Walker

Mohlo by vás zajímat: