SALON.cz

Jarní móda ve Stockholmu

Jaro je v plném proudu a pro módní nadšence je to rozhodně jedno z  nejoblíbenějších ročních období. Inspirace ze zahraničí se nám dere pod kůži.

Jedni z nejvlivnějších módních lidí jsou Švédové. A co oblékají ženy ve Stockholmu na jaře?

Po kruté zimě je vždycky příjemné odhodit kabáty a zateplené boty. Jaro přináší nové trendy, nové možnosti v módě. Právě stockholmské ženy jsou jedny z těch, které perfektně umí ukázat co se nosí a nebo dokonce bude nosit, ale hlavně jakým způsobem. Je několik možností jak uchopit jarní trendy. Není nutností tlačit na pilu, jelikož stále platí pravidlo, že méně je někdy více.

Nejdůležitější je přijmout za své takové novinky v módě, které nepotlačí naší osobnost. Svým stylem dáváme najevo jací jsme.

Návrat loňských trendů

Nebojte se zapátrat ve vlastní skříni, protože hodně trendů z loňska hlásí opět návrat do ulic. Trendy jsou čím dál víc povolnější. Noste s klidem dřeváky, kytkované a zvířecí vzory, výrazné barvy, harémové kalhoty, volná trika, mohutné šperky, velká psaníčka, boty na platformách, pudrové barvy, vintage kabelky…

Ve Stockholmu se ženy nebojí zkoušet různé kombinace oblečení, kombinují ležérní styl s elegantním. Volné kalhoty a jehlové podpatky, kožené bundy a nápadné brýle. Rády nosí i minimalistické outfity, nebo pánský styl. Vždy však kráčí s hrdostí, že jsou ženy, ať na sobě mají cokoliv. Ukazují své sebevědomí a jistotu v kramflecích. Berme si z nich příklad. Je dobré chodit se vztyčenou hlavou a cítit se na jaře skvěle.

Stockholm Street Style Stockholm Street Style Stockholm Street Style Stockholm Street Style Stockholm Street Style Stockholm Street Style Stockholm Street Style Stockholm Street Style Stockholm Street Style Stockholm Street Style Stockholm Street Style Stockholm Street Style

Mohlo by vás zajímat: