SALON.cz

Šperky Hanuše Lamra

Přijďte se podívat na zajímavou výstavu fotografky Ivany Matějkové a výtvarníka Hanuše Lamra. Výstava je jen malou částí a prvním společným zveřejněním dlouholeté spolupráce obou autorů.

Šperky Hanuše Lamra nafocené Ivanou Matějkovou se kombinací více pohledů objektivem stávají výtvarnými kompozicemi.

Jako novinka v Lamrově linii rostliných kolekcí přichází nová kolekce“ Javorové nosy“. A protože žádná jeho kolekce není dopředu uzavřená ale vše je otevřeno ke zmněnám a novým cestám, také javorová kolekce bude postupně přibývat o další kusy.

Nová kolekce šperků Hanuše Lamra bude k vidění na Designbloku v superstudiu v prezentaci oděvního atelieru Chichi a v DOXU by Cubus a samozřejmě kdykoli po domluvě s autorem přímo u něj v atelieru na Malé straně.

Hanuš Lamr vystudoval střední a vysokou školu se zaměřením na šperk. Od konce 90. let se věnuje komponování rozměrných objektů do české a moravské krajiny. V posledních 8 letech se jeho zájem soustřeďuje hlavně na šperk.

Zájem o přírodu podnítil všechny jeho kolekce. Fascinují ho především rostliny, za kterými podniká výpravy. Různé druhy šperků vznikají také pro oděvy jeho ženy Zlatky.

Více info na: www.hanuslamr-shop.cz

Více info na:
Hanuš Lamr Hanuš Lamr Hanuš Lamr Hanuš Lamr

Mohlo by vás zajímat: