SALON.cz

Futuristický Cyberdog

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky virtuální reality, mimozemských civilizací a technologických vymožeností z budoucnosti.

Londýnská značka originálního oblečení a doplňků v galaktickém stylu Cyberdog je tu!

Na konci 20. století při havárii vesmírné lodi přistál zakladatel této značky na planetě Zemi a všiml si, že oděvy místních obyvatel jsou příliš nudné. Lidé na Zemi si přece zaslouží něco mnohem zábavnějšího!

Pustil se tedy do díla a výsledkem byl mix funky barev a futuristické prvků, které využil na materiálech nejen pro každodenní běžné nošení, ale také pro zvláštní příležitosti. Nezapomněl ani na doplňky, ať už to jsou peněženky, čepice nebo třeba i sluchátka do uší.

Cyberdog nikdy nedělá kompromisy, nikdy nesleduje módní trendy, zato vždy přináší nové nápady a netradiční design. Dobýt Vesmír a odvážně jít tam, kam se žádná jiná značka nevydala, to je hlavní krédo. Budoucnost je tady, užijte si ji!

Více info na: www.cyberdog.net

dámské bílé šaty bez ramínek Ufo Dress (£ 90) dámská růžová sukně Space Tulip (£ 24) pánské bílé triko s potiskem Uzi Girl (£ 25) pánské černé triko s potiskem Alien DJ (£ 25) zelená sluchátka Zumreed Zhp (£ 52) barevná sluchátka Zumreed Zhp (£ 23)

Mohlo by vás zajímat: