SALON.cz

Future classics: Šaty z budoucnosti

Jak bude vypadat móda budoucnosti? Stačí se podívat na vizi značky Future classics a naskytne se vám jeden z možných úhlů pohledu. Jejich móda je bezesporu nápaditá a vymyká se běžné konfekci.

Label Future classics byl založen v roce 2000 v Londýně zpěvačkou a malířkou Julií Wilkins. Její oděvy se prezentují jako modern vintage. Je zde viditelný dialog mezi tradičním a moderním pojetím oděvu a mezi avantgardou a konzervativností. Tenhle mix pak působí velmi svěže a neotřele. Kromě toho se Julie Wilkins snaží o nové pojetí klasických kusů oděvů jako jsou šaty nebo trička. Ty následně vypadají jako rozložené či nedošité. Důležitý je také materiál, ze kterého jsou oděvy značky Future classics vyrobené. Jde zejména o bavlnu, vlnu, hedvábí, kašmír a další tradiční suroviny.

Kolekce Future classics pro letošní jaro a léto obsahuje hlavně asymetrické šaty, kde je kladen důraz na pohodlí a volnost. Kolekce je velmi barevná, ale dodržuje se jednobarevnost celého outfitu, většinou v kombinaci s leginami nebo punčochami.  Najdeme tu i pár kousků kalhot střižených ve stylu chinos, tak jak je to letos na jaře trendem. Pojetí oděvů je natolik specifické, že záleží jen na vás, jestli je budete nosit jako každodenní součást oděvu, nebo si je necháte pro slavnostnější příležitost.

Oblečení Future classsics prodává i americký e-shop ASOS.

Více info na: www.futureclassics.com

dámské šaty Future classics dámské šaty Future classics dámské šaty Future classics dámské šaty Future classics dámské šaty Future classics dámské šaty Future classics dámské šaty Future classics dámské šaty Future classics dámské šaty Future classics dámské šaty Future classics dámské šaty Future classics dámské šaty Future classics

Mohlo by vás zajímat: