SALON.cz

Baggu

Chytrá taška

Pomůže vám s nákupem, má kladný vztah k přírodě a ještě dobře vypadá. O kom že je řeč? O ekologické tašce Baggu.

Taška Baggu vznikla z jednoduché potřeby odnést si nákup domů, pohodlně a navíc i stylově. A co je na této tašce ekologického? Už samotný fakt, že ji opakovaně používáte. Vyhnete se tak PVC taškám na jedno použití a přírodě tak odlehčíte o materiál, který se rozkládá až tisíc let.

Taška je vyrobena z odolného materiálu, takže nehrozí, že se protrhne a nákup se vám rozkutálí po ulici. Zároveň je velice lehká, dokonce tak lehká, že i zapomenete, že ji máte u sebe. Nosit se dá i přes rameno, nákup se tak nepronese a navíc máte volné ruce.

U tašky Baggu jde především o užitnou věc, proto nečekejte žádné designové vychytávky. Tašku zdobí jen jednoduchý design a především promyšlený střih, který umožní tašku snadno složit. Výsledkem je malý čtvereček, který se vejde do kapsy, což z tašky dělá velmi praktického pomocníka nejenom na nákupy. Taška je samozřejmě určena ke každodennímu nošení, jako oděvní doplněk rozhodně ostudu neudělá.

Na výběr máte hned z několika barev. Univerzální černá nebo vojenská khaki dokreslí vaše rozpoložení při nákupech (Je to boj!). Oranžová a růžová vás zas zaručeně odliší od nakupujícího davu.

Jedna taška stojí 8 dolarů, v balení po třech kusech vás vyjde na 22 dolarů a když si jich koupíte osm, tak máte tašku za necelou stokorunu. Možná si říkáte na co si budu kupovat osm tašek, ale měli byste vědět, že jedna Baggu taška dokáže nahradit až sedmset igelitek, a to už je pořádná úspora a naše planeta tak bude zas o trochu zelenější.

http://baggubag.com/ http://baggubag.com/ http://baggubag.com/ Baggu Baggu

Mohlo by vás zajímat: