SALON.cz

Bora Aksu: Návrat k přírodě

Turecký návrhář Bora Aksu se řadí k talentovaným absolventům londýnské návrhářské školy Central Saint Martins. 

I přesto, že školu dokončil teprve nedávno, jeho charakteristický rukopis je patrný na první pohled. Výrazné ženské siluety umocněné nabíranými látkami přes boky, šaty poseté krajkami a volánky, nechybí v žádné z jeho dosavadních kolekcí.

Ne jinak je tomu i u jeho letošní letní kolekce, kdy nazdobené minišaty doplnil navíc o bílé punčochy pokreslené černými florálními motivy.

Ti, kteří mají rádi typicky ženské prvky v módě, si styl Bora Aksu jistě oblíbí. Ostatně ne náhodou patří mezi jeho velké obdivovatelky i americké zpěvačky Tori Amos nebo Rihanna, které jsou známé mimo svoji hudbu i pro velmi originální módní styl.

Více info na: www.boraaksu.com

dámské černé šaty s krajkou BORA AKSU dámské šaty s krajkou a nabíráním BORA AKSU dámské stříbrno-šedé šaty s volánky BORA AKSU dámské šedo-černé šaty s volánky a nabíráním BORA AKSU dámské šedé minišaty s krajkou a nabíráním BORA AKSU dámské černé šaty s volánky a páskem BORA AKSU dámská bílá halenka s volánky a černé kalhoty BORA AKSU dámská bílá košile s volánky a šedá minisukně BORA AKSU dámské šedé minišaty se vzorem BORA AKSU dámské šedo-černé šaty BORA AKSU dámské šedé šaty s krajkou a stuhou BORA AKSU dámský top s krajkou a volánky a šedé kalhoty se vzorem BORA AKSU dámská černá košile s volánky a šedá minisukně se vzorem BORA AKSU dámská červená halenka a černé kalhoty BORA AKSU dámská šedá halenka, černá stuha a bílé kalhoty BORA AKSU dámské černé sako, béžová košile a šedé saténové kalhoty BORA AKSU

Mohlo by vás zajímat: