SALON.cz

Barevné metamorfózy

Veronika Benešová je návrhářka, která má očividně namířeno do velkého světa módy.

Tato studentka posledního ročníku Fashion designu na Fakultě umění a designu v Ústí nad Labem se letos na jaře stala finalistkou Top Styl Designer 2010 se svou kolekcí Armoured Woman. Od té doby sklízí se svými kolekcemi velké úspěchy jako například se svojí letní kolekcí Golden Summer, kterou představila i na letošním festivalu mladé módy Arcolor a Babí léto 2010.

Tvorbu Veroniky Benešové si můžete osobně prohlédnout na letošních dnech designu Designblok 2010, který probíhá od dnešního dne do neděle 10. října. Veronika Benešová zde představí svoji novou zimní kolekci nazvanou Barevné metamorfózy, která je zajímavá nejen svými odvážnými střihy, ale především svým materiálem, jenž dokáže měnit barvu. Například zimní bundy, které jsou v chladném počasí výrazně vzorované a krásně barevné, se v teple přemění do jemných a pastelových tónů! Celý potisk zesvětlá a poté, co vyjdete z tepla opět ven do zimy, se váš oděv znovu rozzáří do barevných tónů.

Více info na: www.sophistic.cz

Veronika Benešová Podzim:Zima 2010 Veronika Benešová Podzim:Zima 2010 Veronika Benešová Podzim:Zima 2010 24523 Veronika Benešová Podzim:Zima 2010 Veronika Benešová Podzim:Zima 2010

Mohlo by vás zajímat: