SALON.cz

vánoční svátky

Andělské vánoční šaty

Dámy, chápeme, že jste v plném proudu vánočních příprav a málokterá z vás má čas se na chvíli zastavit. Ale až bude všechno hotovo a nachystáno, bude už možná pozdě myslet na sebe.

Pro ženy jsou Vánoce často spíš stresující záležitost než svátky klidu a míru. Všechno napéct, uklidit, zařídit a připravit je dřina. Přesto by ta chvíle, na kterou se všichni těšíme, měla být sváteční. A k svátečním chvílím patří i sváteční oblečení. Už víte, v čem půjdete ke stromečku? Zdánlivě banální otázku oblečení nechává většina z nás až na poslední chvíli. Ale aby už pak nebylo pozdě!

Možná vám to připadá nepodstatné, ale cítit se dobře ve sváteční chvíli je často důležitější, než naklizený byt nebo sebelepší přípravy. Tak si udělejte chvíli pro sebe a pořiďte si něco, v čem si budete připadat opravdu andělsky. Zkusit můžete třeba retro šatičky z e-shopu Ruche, ve kterých u slavnostního stolu zkrátka zazáříte.

Internetový obchod Ruche založili v roce 2008 novomanželé Mai a Josh Olivo. Jejich počáteční záliba ve vintage věcičkách za rozumnou cenu se poněkud rozrostla a dnes na webu najdete kompletní sortiment módního retro sortimentu. My jsme pro vás vybrali několik šatiček, které jsou pro slavnostní chvíle jako stvořené. Nechte se inspirovat, nebo si některé z nich rovnou objednejte. Pokud chcete u stromečku zazářit, máte nejvyšší čas.

Více info na: www.shopruche.com

bílé šaty s černou krajkou ($ 38.99) bílé šaty s květovaným vrškem ($ 87.99) černé flitrové šaty ($ 44.99) černé puntíkované šaty s černým páskem ($ 47.99) černé šaty s bílou stuhou v pase ($ 48.99) černé šupinově skládané šaty ($ 52.99) červenobílé avantgardní šaty ($ 44.99) hnědé plisované šaty ($ 60.99) šedé saténové šaty se zlatou aplikací u krku ($ 59.99) vínové krajkové šaty s tylovým volánkem ($ 50.99)

Mohlo by vás zajímat: