SALON.cz

Adam Lippes: S láskou k ženám

Letní kolekce amerického návrháře Adama Lippese je přesně taková, jakou módu dnešní ženy potřebují. Praktická, přesto však stále sofistikovaná a velmi ženská.

Styl designéra Adama jsme vám v minulosti na Salonu již přestavovali. Po nabitých zkušenostech u návrhářů Ralpha Laurena a Oscara de la Renty si v roce 2004 založil vlastní značku, jednodušše pojmenovanou Adam. Poté, co si jeho módu oblíbila i slavná americká moderátorka Oprah Winfrey, která si ho dokonce pozvala i do svého známého pořadu, se z Adamova oblečení stal hit doslova přes noc.

I přesto, že jeho oblečení je cenově dražší, my jsme jej měli možnost vyzkoušet a zakoupit před dvěma lety v obchodech značky Mango, pro níž vytvořil speciální letní kolekci s názvem Adam Lippes for Mango.

Letošní léto se Adam zaměřil především na elegantní praktičnost. V kolekci lze proto spatřit nejvíce kalhoty s vysokým pasem ve stylu 70. let doplněné lehkými halenkami, tílky a saky. Pro večerní příležitosti však neopomněl doplnit kolekci i o romantické šaty neutrálních barev s decentním nabíráním a jemnými kamínky.

Více info na: www.shopadam.com

dámská bílá halenka s volány a béžové šortky Adam dámská černá vestička a bílé šaty s volány Adam dámská khaki košile a béžové šortky Adam dámské béžové sako a bílé šaty Adam dámské béžové tílko a červené kalhoty Adam dámské bílé šaty s krajkou Adam dámské bílé tílko a šedé kalhoty Adam dámské hnědé sako, šedá košile a bílé kalhoty Adam dámské hnědé šaty Adam dámské krajkové bílé šaty AdamAdam dámské stříbrné tílko a béžové kalhoty Adam dámské stříbrno-bílé šaty Adam dámské šedé tílko a béžové kalhoty Adam dámský béžový kabátek Adam

Mohlo by vás zajímat: