Zpátky do budoucnosti

hlavní obrázek

Za britskou značkou Olanic se skrývá mladá návrhářka Nicole Taylor, které díky jejímu talentu předpovídají časopisy jako The Times nebo Vogue zářnou budoucnost.

 

Módní odborníci však nejsou jedinými, kteří rozpoznali nadání Niki, jak se jí také někdy říká.  Kromě jiných si Olanic oblíbily i britské zpěvačky jako například Katie z kapely The Ting Tings, Helen z Ladytronu nebo dokonce i hip-hopová hvězdička Lady Sovereign.

Stejně jako někteří další návrháři i Nicole se často ráda nechává inspirovat módní historií, kterou ráda zakomponovává do současnosti. V letošní zimní kolekci se pravděpodobně nechala nejvíce unést 80. lety, které jsou patrné především u halenek s volnějšími střihy v kombinaci s úzkými minisukněmi, asymetrických šatů nebo modelů z lesklých materiálů. 

Pakliže vás některé z těchto informací zaujali, vydejte se spolu s námi na malý módní výlet mířící zpátky do budoucnosti.

Olanic  Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09 Olanic Podzim/Zima 09
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR