Vítejte v Brixtonu!

hlavní obrázek

Sluníčko svítí čím dál tím víc, a to je ten správný čas pořídit si pokrývku hlavy, která nás ochrání před nejrůznějšími úžehy, úpaly a dalšími.

hnědý klobouk Brixton, typ Dapper ($ 35) hnědý klobouk Brixton, typ Dapper ($ 35)
 

Jak už je naším zvykem, dáváme přednost značkám a návrhářům, za kterými stojí nějaký ten příběh. Ten dnešní, americké značky Brixton, se nese v podobném duchu jako jejich předchozích kolegů. Před šesti lety se domluvili tři kamarádi a založili značku, která upřednostňuje čistý styl a kvalitní materiály.

Milovníci klasiky si jistě v e-shopu této značky nebudou zoufat. V nabídce jsou totiž zastoupeny jak slaměné kloboučky na léto, tak jejich teplejší varianty určené naopak pro chladnější období. Kdo dává přednost raději sportovnějšímu stylu, toho by mohlo potěšit, že vedle tradičních kšiltovek nabízí Brixton i jejich plátěné odnože. Ve vyjmenování dalších modelů jako námořnických čepic a bekovek snad už ani netřeba.

Ceny čepic se většinou pohybují kolem 30 dolarů, u klobouků většinou okolo 40. Poštovné do Čech vychází na 25 dolarů a většina modelů je k dostání i v jiných barevných provedeních.

Značka Brixton je sice známa hlavně díky svým pokrývkám hlavy, ale v její nabídce najdete i ostatní sortiment, jako například trička, košile, bundy nebo pásky. Dámy a slečny nemusí tesknit, neboť kluci z Brixtonu nezapomínají ani na ně. Dámské oblečení a kloboučky se často podobají těm pánským. Chcete-li se tedy se svojí partnerkou či partnerem dokonale sladit, pak vítejte v Brixtonu!

Více info na: www.brixton.com

klobouk Drifter (40 USD) klobouk Drifter (40 USD) klobouk Castor (40 USD) klobouk Castor (40 USD) kšiltovka Wheeler (25 USD) kšiltovka Wheeler (25 USD) čepice Topper (30 USD) čepice Topper (30 USD) hnědý klobouk Brixton, typ Gain ($ 50) hnědý klobouk Brixton, typ Gain ($ 50) čepice Brood (33 USD) čepice Brood (33 USD) černý klobouk Brixton, typ Pack ($ 40) černý klobouk Brixton, typ Pack ($ 40) čepice Hooligan (33 USD) čepice Hooligan (33 USD) čepice Busker (30 USD) čepice Busker (30 USD) modrá kšiltovka Brixton, typ Station ($ 27) modrá kšiltovka Brixton, typ Station ($ 27) kšiltovka Mill (30 USD) kšiltovka Mill (30 USD) čepice Heist (18 USD) čepice Heist (18 USD) košile Bowery (58 USD) košile Bowery (58 USD) tričko Drag (28 USD) tričko Drag (28 USD) tričko Marquee (28 USD) tričko Marquee (28 USD) tričko Smoulder (28 USD) tričko Smoulder (28 USD) tričko Flyer (28 USD) tričko Flyer (28 USD) červené kšiltovka Brixton, typ Mill ($ 30) červené kšiltovka Brixton, typ Mill ($ 30) modrá čepice Brixton, typ Fiddler ($ 30) modrá čepice Brixton, typ Fiddler ($ 30) bekovka Brixton, typ Brood ($ 35) bekovka Brixton, typ Brood ($ 35)
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR