Styl podle Soar

hlavní obrázek

Bývalý grafik Tim Soar, který později přesedlal do hudební branže, kde začal dělat muziku jako Dj a dnes vede svůj podnik Music Concrete, je muž mnoha profesí, neboť k tomu všemu současně navrhuje ještě pánské oblečení pod značkou Soar.

 

Timův podnik Music Concrete vytváří hudbu pro různé společenské události, mezi které patří i módní přehlídky. Tim Soar spolupracuje s předními návrháři a značkami jako například Ralph Lauren, Levi´s, Fendi, Mathew Williamson a dalšími.

Díky svým zkušenostem z hudebního světa a grafického deisgnu navrhl Tim svojí první kolekci již v roce 2005. Jeho kolekce spojují minimalismus a avantgardu.

Tim má rád především čisté střihy a střídmé barvy, i když někdy rád vybočí z tohoto stereotypu a zvolí například červenou barvu, jak můžeme vidět v této kolekci. Jeho černé modely z kůže a jednoduché bundy na zip působí drsně. Kdo touží po rebelském nebo naopak po uhlazeném vzhledu a zároveň po něčem zajímavém, může se inspirovat právě Timovou zimní kolekcí.

Více info na: www.soar-london.com

Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09 Soar London Podzim/Zima 09
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
Nick Hurt Reaguj ko 0 ok +1

Styl se mi líbí, je úsporný, minimalistický, jak je řečeno v textu. Otázkou ovšem je, zda jsou tyto úbory - evidentně ovlivněné undergroundovou elektronickou scénou - vhodné pro každodenní nošení. Každopádně děkuji za inspiraci, budu o návrzích Tima Soara přemýšlet.

 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR