Sofistikovaný obchod Veroniky Benešové

hlavní obrázek

Česká mladá návrhářka Veronika Benešová otevřela před nedávnem svůj první obchod, a to konkrétně na pražských Vinohradech.

dámská černobílá košile se vzorem Sophistic by Veronika dámská černobílá košile se vzorem Sophistic by Veronika dámské paleto se vzorem Sophistic by Veronika dámské paleto se vzorem Sophistic by Veronika dámské paleto se vzorem Sophistic by Veronika dámské paleto se vzorem Sophistic by Veronika
 

Veronika Benešová, která tvoří pod značkou Sophistic by Veronika od roku 2010, vystudovala Fakultu umění a designu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Letos v červnu úspěšně studium dokončila a tak se rozhodla pro otevření vlastních prostor.

„Do této doby mě zákaznice mohly navštívit v mém prozatímním ateliéru v mém bytě, ale prostor začal být nedostačující,“ vysvětluje návrhářka. Prostory obchodu, který Veronika nedávno otevřela, fungují jako obchod i jako její ateliér. Je zde proto možné zakoupit jak její hotové kousky z limitovaných kolekcí, tak si i nechat ušít šaty na míru.

Tato mladá návrhářka se specializuje především na zakázkovou tvorbu svatebních a společenských šatů, ale zákaznice ji oslovují i s kousky na běžné nošení. Loni v létě oblékala Miss Lucii Smatanovou na mezinárodní soutěž krásy Miss International 2010 v Šanghaji, kam ji vybavila celou garderobou, od koktejlek přes velké večerní toalety až po kostým národního kroje se zlatým lvem na vlečce. V únoru 2010 se také zúčastnila finále soutěže Top Styl Designer 2010, která je pořádána v rámci módního veletrhu Styl a Kabo v Brně.

Veronika pořádá i vlastní autorské přehlídky, mezi zatím nejzajímavější patří módní přehlídka na Žižkovské věži, kde byla představena jarní kolekci Firenze. V současné době se již dokončuje podzimní kolekce s názvem Bridget Collection, která bude první prodávanou kolekcí v nově otevřeném showroomu. 

Showroom Sophistic by Veronika

Jana Masaryka 52, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Více info na: www.sophistic.cz

dámské černobílé triko a černé kalhoty Sophistic by Veronika dámské černobílé triko a černé kalhoty Sophistic by Veronika dámské černobílé šaty Sophistic by Veronika dámské černobílé šaty Sophistic by Veronika dámská černobílá košile a černé kalhoty Sophistic by Veronika dámská černobílá košile a černé kalhoty Sophistic by Veronika dámská černá průhledná košile se vzorem a černé kalhoty Sophistic by Veronika dámská černá průhledná košile se vzorem a černé kalhoty Sophistic by Veronika dámská černá průhledná halenka a černé kalhoty Sophistic by Veronika dámská černá průhledná halenka a černé kalhoty Sophistic by Veronika dámské černobílé šaty Sophistic by Veronika dámské černobílé šaty Sophistic by Veronika dámské černé paleto se vzorem a a černé kalhoty Sophistic by Veronika dámské černé paleto se vzorem a a černé kalhoty Sophistic by Veronika dámský černý kabát se vzorem a černé kalhoty Sophistic by Veronika dámský černý kabát se vzorem a černé kalhoty Sophistic by Veronika
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR