Smyslný Agent Provocateur

hlavní obrázek

Ve Vídni byla otevřena první pobočka kultovní britské značky Agent Provocateur pro Střední Evropu.

kolekce Sirény kolekce Sirény kolekce Sirény kolekce Sirény kolekce Sirény kolekce Sirény
 

Malý útulný krámek je koncipován v historickém stylu dámských pokojíků. Mohlo by se sice zdát, že právě doba dámských pokojíků, tzv. budoárů, s sebou nese jistou míru prudernosti a upjatosti, avšak dámské pokojíky Agent Provocateur přímo vybízí k tomu zaplnit je smyslným, vzrušujícím, v některých případech dokonce nebezpečně hříšným sexy prádlem.

Prádlo, které v obchodě naleznete, pruderní rozhodně není, zároveň ale také není jen o sexu. Styl, kreativita a nápaditost jsou tím důvodem, proč si značku oblíbily celebrity po celém světě.

Sortiment značky Agent Provocateur je určen výhradně pro ženy. Zahrnuje v sobě módu, a to od klasických soupraviček až po dokonale propracované korzety, které se hodí nejen pro intimní chvíle, ale lze si je obléci i do společnosti. Z

Značný prostor je věnován i kosmetice a módním doplňkům, např. klasické sexy pantoflíčky nebo dlouhé černé rukavice nemohou chybět. Na své si přijdou i odvážnější povahy... Velmi neotřelá je i kolekce šperků. Ostnatý drát jako náhrdelník vystihuje značku AP dokonale.

A že je Agent Provocateur dílem Josepha Corré, syna Vivienne Westwood, není snad ani nutné připomínat.

Agent Provocateur

Tuchlauben 14
1010 Vídeň

Otevřeno:
Po - Pá: 10.00 - 18.30       
So: 10.00 - 18.00                          

Více info na: www.agentprovocateur.com

kolekce Sirény kolekce Sirény kolekce Sirény kolekce Sirény kolekce Sirény kolekce Sirény kolekce Sirény kolekce Sirény kolekce Piráti kolekce Piráti kolekce Piráti kolekce Piráti kolekce Piráti kolekce Piráti kolekce Piráti kolekce Piráti kolekce Piráti kolekce Piráti kolekce Panny kolekce Panny kolekce Panny kolekce Panny kolekce Panny kolekce Panny kolekce Panny kolekce Panny kolekce Panny kolekce Panny kolekce Čarodějnice kolekce Čarodějnice kolekce Čarodějnice kolekce Čarodějnice kolekce Čarodějnice kolekce Čarodějnice kolekce Čarodějnice kolekce Čarodějnice
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR