Shopping Candy: Plážové eko tašky

hlavní obrázek

Ekologické kabelky Shopping Candy jsou nepřehlédnutelným stylovým doplňkem, které zaručuje pohodlné nošení.

 

Jsou vyrobeny ve stylu plážových tašek, takže se do nich vejdou jak osuška, plavky a pětisetstránkový román, tak každodenní nákup. V parném létě navíc oceníte jejich pevnost, tvarovou stálost a omyvatelnost. Rozlitý opalovací krém či tající zmrzlina už vám náladu nezkazí. Stačí vzít navlhčený hadřík a tašku lehce otřít.  

Hlavním materiálem tašek jsou recyklované plasty jako nepoužité obaly od sladkostí, díky nimž získala značka i své jméno. Každá z kabelek je navíc vytvořena podle zásad, které podporují producenty v zemích třetího světa, usilují o zlepšení jejich životních podmínek a zakazují dětskou práci. Díky ruční výrobě tak máte zaručené, že každý kousek je opravdový originál. 

bílá plážová eko taška Shopping Candy bílá plážová eko taška Shopping Candy červená plážová eko taška Shopping Candy červená plážová eko taška Shopping Candy zelená plážová eko taška Shopping Candy zelená plážová eko taška Shopping Candy barevná plážová eko taška Shopping Candy barevná plážová eko taška Shopping Candy
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR