S Bruuns Bazaar do kanceláře

hlavní obrázek

Pořiďte si do šatníku nějaký nový kousek, kterým osvěžíte svou pracovní část dne, a uvidíte, že si čas strávený vyděláváním peněz hned lépe užijete!

dámský šedý zavazovací cardigan z merina (€ 120) dámský šedý zavazovací cardigan z merina (€ 120) dámský šedorůžový mohérový cardigan (€ 70) dámský šedorůžový mohérový cardigan (€ 70)
 

Trávíte velkou část dne v kanceláři, kde se od vás vyžaduje určitý společenský bonton a reprezentativní oblečení? Nebo zkrátka chcete jen dobře vypadat? Konec konců nikdo dnes asi nechodí do práce v teplákách a pěkné oblečení k budování kariéry zkrátka patří. Tak si dejte záležet a místo pověstné "kancelářské myšky" ukažte, jakou v sobě máte kočku! Pomocnou ruku vám podává třeba dánský e-shop oblíbené skandinávské značky Bruuns Bazaar, který momentálně nabízí velké slevy na podzimní a zimní zboží.

Bruuns Bazaar je módní label se sídlem v Kodani, zaměřující se na dámskou a pánskou elegantní a společenskou módu. Značka patří k oblíbeným nejen v severských zemích, ale například i ve Francii. V roce 1995 ji založili bratři Teis and Bjorn Bruunovi a Bruuns Bazaar se stal prvním módním domem v Dánsku. Jejich kolekce vycházejí z klasických linií, doplněných o zajímavé detaily.

V e-shopu, který do České republiky dováží za 50 EUR a u zboží nad 400 EUR slibuje poštovné zdarma, můžete momentálně pořídit zajímavé kousky ze zimní kolekce s padesátiprocentní slevou! Doma byste je měli mít nejpozději do pěti dnů.

A pokud si chcete kancelářský outfit trochu oživit, pořiďte si ozdobné pásky na kozačky. V práci je lehce odepnete, aby vaše bota zůstala elegantní, odpoledne zase připnete a můžete vyrazit do westernu divokých ulic!

Více info na: shop.bruunsbazaar.com

černý dámský romantický kabát z vlny (€ 165) černý dámský romantický kabát z vlny (€ 165) dámský červený vlněný dlouhý kabát (€ 180) dámský červený vlněný dlouhý kabát (€ 180) dámský růžový dlouhý cardigan z merina s rolákem a páskem (€ 95) dámský růžový dlouhý cardigan z merina s rolákem a páskem (€ 95) dámský béžový rozepínací cardigan z vlny (€ 90) dámský béžový rozepínací cardigan z vlny (€ 90) dámské hnědo-vínové bavlněné sako (€ 140) dámské hnědo-vínové bavlněné sako (€ 140) dámské tmavěmodré strečové vypasované sáčko z bavlny (€ 140) dámské tmavěmodré strečové vypasované sáčko z bavlny (€ 140) dámský šedočerný bavlněný kabátek (€ 165) dámský šedočerný bavlněný kabátek (€ 165) dámské šedé mohérové šaty s bohatým rolákem (€ 70) dámské šedé mohérové šaty s bohatým rolákem (€ 70) dámské šedé pletené šaty z merina s rolákem (€ 85) dámské šedé pletené šaty z merina s rolákem (€ 85) dámské béžovo-zlaté romantické hedvábné šaty (€ 100) dámské béžovo-zlaté romantické hedvábné šaty (€ 100) dámské modré hedvábné šaty s dlouhými rukávy (€ 100) dámské modré hedvábné šaty s dlouhými rukávy (€ 100) dámské růžové hedvábné šaty (€ 90) dámské růžové hedvábné šaty (€ 90) dámské šedé nabírané volné šaty (€ 85) dámské šedé nabírané volné šaty (€ 85) dámské šedo-černé šaty s kapsamy (€ 100) dámské šedo-černé šaty s kapsamy (€ 100) dámské šedočerné šaty z hedvábí a bavlny (€ 70) dámské šedočerné šaty z hedvábí a bavlny (€ 70) černá dámská sukně z vlny (€ 70) černá dámská sukně z vlny (€ 70)
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR