NotABrand: Móda není o značkách

hlavní obrázek

NotABrand je internetový bazar, ve kterém najdete originální módu, doplňky, ale i bytový design.

dámský náhrdelník z plíšků Vanessa Baroni dámský náhrdelník z plíšků Vanessa Baroni
 

S konceptem internetového obchodu NotABrand, jako místem, kde se střetne nabídka nadějných a zatím neznámých designérů a poptávka milovníků módy po jejich tvorbě, přišla v roce 2007 skupina lidí z Dánska, kteří měli pocit, že na trhu tato možnost chybí. I dnes, kdy už je NotABrand dobře fungujícím obchodem, osobně vyhledávají a vybírají kreativní designéry z celého světa, jimž umožní prezentaci a prodej na NotABrand.

Originální nabídka

NotABrand nabízí širokou škálu módy, dámské, pánské i dětské, ale hlavně originální. Najdete tu univerzální  topy, ale i krásné barevné svetry od značky Fnubbu. Luxusní šaty s nádechem etno stylu od Bouquet nebo jednoduché šedé kardigany od Misty May. Dále šperky jako nápadité náhrdelníky od Vannessy Baroni nebo kytičkové šperky od Stine Rønsch. Obuv, tašky a kabelky, třeba krásné kožené Berendsen či skládací Deux Filles En Fil. Ale také bytové doplňky, jako obrazy, keramiku, sklo, textil a dokonce i nábytek.

Ceny na NotABrand jsou sice o něco vyšší než v běžných obchodech, ale zato máte jistotu, že ve stejném outfitu nepotkáte nikoho jiného. Většina produktů, které obchod nabízí, jsou totiž originály, které existují jen v pár kopiích. Do České Republiky stojí poštovné 12 euro a dodací doba je zhruba jeden týden.

Více info na: www.notabrand.com

dámský fialový top Fnubbu dámský fialový top Fnubbu dámské bílé legíny s potiskem Poppy Leggings dámské bílé legíny s potiskem Poppy Leggings dámský šedý kardigan s mašlemi Misty MAy dámský šedý kardigan s mašlemi Misty MAy dámský barevný svetr Fnubbu dámský barevný svetr Fnubbu zlaté naušnice s fialovým květy Stine Roensch zlaté naušnice s fialovým květy Stine Roensch stříbrný prsten s modrou kytkou Stine Roensch stříbrný prsten s modrou kytkou Stine Roensch dámská zelená skládací kabelka Deux Filles En Fil dámská zelená skládací kabelka Deux Filles En Fil dámská šedá kožená kabelka Berendsen dámská šedá kožená kabelka Berendsen
autor: Any

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR