Nespoutané Helsinky

hlavní obrázek

Nevaž se, odvaž se. Tak tahle věta pasuje i do ulic hlavního města Finska. V Helsinkách je možné vidět ledacos. Rozhodně se při pohledu na styl místních lidí nebudete nudit.

Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com
 

V utváření vlastního stylu je nejdůležitější nechat do něj vpustit co nejvíce ze sebe. Je fajn nechat se inspirovat, nebo akceptovat aktuální trendy, ale hlavní je, aby základ pořád odrážel to, jací opravdu jsme. Takže jestli je váš styl barevné pončo, k tomu podpatky a slaměný klobouk, dejte tomu průchod. To jste vy. Přesně takhle bohatí na styl a vlastní vkus jsou někteří Finové. Muži jsou třeba občas zženštělí a ženy ležérnější. Proč ne. Nikde není psáno, kdo by jak měl chodit oblékaný a až tehdy, kdy skutečně chodíme tak, jak se cítíme 100% svý, tak vypadáme perfektně.

Street style blog Hel-looks.com je bohatý na nevšední kombinace, barvy, rozmanitost, ale i střídmost doplněnou o extravaganci v nějakém detailu, eleganci s nádechem drzosti či jednoduché odívání zpestřené nepřehlédnutelnými účesy. Tyto stránky nejsou záležitostí jen mladých lidí, ale velmi často se vám představí i lidé ve středním věku s perfektním stylem.

S každým novým příspěvkem netušíte ani náhodou, jak bude vypadat ten další. Hel-looks jsou plné překvapení, avšak téměř z každého si můžete odnést nějaký zážítek – inspiraci ve stylu, nějakém konkrétním kousku oblečení, nápad na nový účes, nebo při nejmenším dobrou náladu z jejich bezprostřednosti a uvolněnosti.

Více info na: www.hel-looks.com

Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com Hel-looks.com
autor: Ejvi

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR