Májový koktejl české módy

hlavní obrázek

Májový koktejl chystá pro příznivce české originální módy ve čtvrtek odpoledne 22. května šest originálních butiků v centru Prahy.

Hana Stocklassová jaro/léto O8 Hana Stocklassová jaro/léto O8 Taťána Kováříková jaro/léto 08 Taťána Kováříková jaro/léto 08 Martiny Nevařilové jaro/léto 08 Martiny Nevařilové jaro/léto 08 Ivana Follová jaro/léto 08 Ivana Follová jaro/léto 08
 

Akci pořádá Czech Fashion Centre, volné společenství českých návrhářek, jejichž butiky se nacházejí v „magickém trojúhelníku“ mezi Josefovem, Staroměstským a Václavským náměstím. 

„Chuť podniknout zase něco společně a mimořádně krásné květnové počasí nás vedly k tomu, abychom otevřely dveře našim stálým klientkám i všem ženám se zájmem o českou autorskou módu,
“ říká Ivana Follová (if…), Hana Havelková (HH), Taťána Kováříková (TATIANA), Martina Nevařilová (Navarila-design), Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková (Timoure et group) a Hana Stocklassová (BOHÉME).

Náplň koktejlu bude tak rozmanitá, jako je dámská móda, kterou jednotlivé značky nabízejí. Návrhářky chystají pro příchozí kromě aktuální kolekce pro jaro a léto 2008, také osvěžující nápoje, luxusní dárečky, vizážistku v akci, nabídku modelů od spřátelených návrhářů i slevy pouze pro tento vyjimečný den - 15-20 %. Jedinečná je i možnost osobních konzultací s oděvními designérkami, které budou na koktejlu osobně přítomny.

Czech Fashion Centre

CFC,  založené v srpnu 2006, je volné společenství předních českých návrhářek s obchody v centru Prahy, z nichž každá má svůj osobitý styl  a vlastní způsob prezentace. Hlavním důvodem vzniku CFC bylo upozornit zákazníky, ale také návštěvníky Prahy na velkou koncentraci originálních českých butiků v samém srdci Starého Města, kde tak vznikl jakýsi módní district, podobně jako v jiných světových metropolích.

CFC zahrnuje špičkovou módu s autorským otiskem – tvorba návrhářek sahá od malých oděvních sérií až po zakázkové šití jedinečných modelů, které si zákaznice objednávají podle svého přání, typu i stavu bankovního konta. Hlavním cílem CFC je společná propagace pražské módní čtvrti. „Jakmile zavítáte k jedné z nás, můžete snadno navštívit i všechny ostatní,“ říkají návrhářky, které vydaly společné propagační materiály s plánkem a adresami všech butiků CFC.

Více info na: www.czechfashion.cz

Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková jaro/léto 08 Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková jaro/léto 08 Taťána Kováříková jaro/léto 08 Taťána Kováříková jaro/léto 08 Hana Stocklassová jaro/léto O8 Hana Stocklassová jaro/léto O8 Hana Stocklassová jaro/léto O8 Hana Stocklassová jaro/léto O8 Martina Nevařilová jaro/léto 08 Martina Nevařilová jaro/léto 08 Martina Nevařilová jaro/léto 08 Martina Nevařilová jaro/léto 08 Hana Havelková jaro/léto 08 Hana Havelková jaro/léto 08 Hana Havelková jaro/léto 08 Hana Havelková jaro/léto 08 Ivana Follová jaro/léto 08 Ivana Follová jaro/léto 08 Taťána Kováříková jaro/léto 08 Taťána Kováříková jaro/léto 08 Taťána Kováříková jaro/léto 08 Taťána Kováříková jaro/léto 08 Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková jaro/léto 08 Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková jaro/léto 08
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR