Lichi fičí...

hlavní obrázek

Mladá móda - pokud je dobrá - bývá často šťavnatá, svěží, nápaditá, ohromující a hlavně bezhlavě jiná. To mám ráda.

Lichi Fashion Lichi Fashion Lichi Fashion Lichi Fashion Lichi Fashion Lichi Fashion
 

Přináší nečekané, je nabita energií, která z „nadržených“ tvůrců prýští, a teď si to prosím nevysvětlujte nijak špatně. Ona nadrženost, touha tvořit, elán a nadšení způsobují právě tu explozi nápadů, nad kterou pak stojíme a nevěřícně kroutíme hlavou, kde se to v těch lidech bere.

Do puntíku tohle všechno je Lichi - diplomový projekt dvou mladých studentek designu z Baťovy univerzity, který tak nějak přerostl v celou módní značku.  Pod výstižným názvem, příslušícím nejen módním hadříkům, ale také exotickému ovoci, stvořily Adika a Bee svět plný čar, barev a kouzel, který je úplně stejně šťavnatý a návykový, jako liči samo. Pojďme lehce nahlédnout na plody, které se skrývají pod slupkou.

Vzhledem k designovému zaměření obou autorek je poměrně pochopitelné, že nepůjde o módu jako takovou, která staví hlavně na materiálech a střihu. V této oblasti u Lichi mnoho nového a objevného nehledejte. Holky taky nejsou ani oděvní návrhářky, ani švadleny. Jsou to především citlivé grafičky se vkusem, které jakoby vzaly všechny své noční můry a děsy a na papíře jim daly takovou podobu, aby se jich už nikdy nemuseli bát.

Jak o svém Lichi projektu zaveršovali sami tvůrkyně:

„Lichi prozatím klíčí,
trošičku křičí
a na Vás všechny líčí.“


Je tedy jasné, že všechno je zatím v plenkách. Nejde o žádné superstudio s obsáhlým sortimentem. I tak už si ale můžete vybrat ze spousty triček, kabelek a hromady doplňků, jako jsou placky, diáře, šperky, bižuterie a v neposlední řadě i samolepky. Prostě takový ten roztomilý drobný sortiment, který ke svému životu bytostně potřebuje nejedna mladá slečna. Ale dost už řečí. Na přiložených fotografiích sami nejlépe uvidíte, jaký pestrý svět plný příšerek si pro nás děvčata přichystala. Takže hurá na nákupy, protože „Lichi fičí!“

Více info na: www.lichi.cz

Lichi Fashion Lichi Fashion Lichi Fashion Lichi Fashion Lichi Fashion Lichi Fashion Lichi Fashion Lichi Fashion Lichi Fashion Lichi Fashion Lichi Fashion Lichi Fashion dámská trička Lichi Fashion dámská trička Lichi Fashion focení letošní kolekce Lichi Fashion focení letošní kolekce Lichi Fashion barevné placky Lichi Fashion barevné placky Lichi Fashion
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR