Ležérní styl značky Hope

hlavní obrázek

Švédská značka Hope navrhuje pánskou i dámskou módu. Začátkem listopadu jsme se nechali ovlivnit jejich dámskou kolekcí, dnes se nám stane inspirací jejich pánská kolekce pro podzim a zimu 2009.

pánský šedý svetr a černé kalhoty Hope pánský šedý svetr a černé kalhoty Hope
 

Pro značku Hope tvoří návrhářská dvojice Ann Ringstrand a Stefan Soderberg, kteří původně začínali jako návrháři pro švédský koncern H&M. První dámská kolekce Hope vznikla v roce 2002 a o tři roky později ji následovala pánská. Jejich obchod ve Stocholmu byl otevřen v roce 2006.

Ann se Stefanem navrhují modely s jistou rezervovaností, přesto však s důmyslnými detaily. Byť je jejich oblečení především ve stylu ležerní elegance, nechají se občas unést a vytvoří něco více extravagantnějšího, například jako pánskou polosukni.

Více na: www.hope-sthlm.com

Hope Podzim/Zima 09 Hope Podzim/Zima 09 pánský šedo-černý pruhovaný svetr a černé kalhoty Hope pánský šedo-černý pruhovaný svetr a černé kalhoty Hope Hope Podzim/Zima 09 Hope Podzim/Zima 09 pánský černý svetr a šedivé kalhoty Hope pánský černý svetr a šedivé kalhoty Hope Hope Podzim/Zima 09 Hope Podzim/Zima 09 pánské světle šedé triko a černé kalhoty Hope pánské světle šedé triko a černé kalhoty Hope Hope Podzim/Zima 09 Hope Podzim/Zima 09 pánská modrá košile a tmavě šedé kalhoty Hope pánská modrá košile a tmavě šedé kalhoty Hope Hope Podzim/Zima 09 Hope Podzim/Zima 09 pánská tmavě šedá košile a černé kalhoty Hope pánská tmavě šedá košile a černé kalhoty Hope Hope Podzim/Zima 09 Hope Podzim/Zima 09 pánská kostkovaná košile a černé kalhoty Hope pánská kostkovaná košile a černé kalhoty Hope Hope Podzim/Zima 09 Hope Podzim/Zima 09 pánská bílá košile a čené kalhoty Hope pánská bílá košile a čené kalhoty Hope Hope Podzim/Zima 09 Hope Podzim/Zima 09 pánské tmavě modré triko a šedé kalhoty Hope pánské tmavě modré triko a šedé kalhoty Hope Hope Podzim/Zima 09 Hope Podzim/Zima 09 pánská kostkovaná košile a černé kalhoty Hope pánská kostkovaná košile a černé kalhoty Hope Hope Podzim/Zima 09 Hope Podzim/Zima 09 pánská modrá košile a černé kalhoty Hope pánská modrá košile a černé kalhoty Hope pánské černé triko a hnědé kalhoty Hope pánské černé triko a hnědé kalhoty Hope pánský šedý kabátek, žlutý rolák a šedo-černé kalhoty se sukní Hope pánský šedý kabátek, žlutý rolák a šedo-černé kalhoty se sukní Hope
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR