Gentlemani ještě nevymřeli

hlavní obrázek

Řada žen i dívek si v dnešní době stále více stěžuje na to, že už neexistují žádní opravdový gentlemani.

blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout
 

S naší rubrikou street fashion jsme se dnes vydali do anglické metropole a jak vidno, v Londýně se jich zřejmě pár ještě najde.

Nejen šlechticové

Podíváme-li se do slovníku na výraz gentleman, dozvíme se, že v dávných dobách se tak označoval muž, který byl především z dobré rodiny. Francouzský ekvivalent gentilhomme se dokonce používal jen pro šlechtice. V dnešní době tento pojem představuje především muže se zdvořilým chováním.

Ať už je definice tohoto slova jakákoliv, jisté je i to, že součastí každého pravého gentlemana by mělo být i hezké oblečení. A kdo neví, co si pod tímto pojmem představit, nechť si prohlídne naši fotogalerii. Naštěstí nežijeme v dobách upnutých límců a těsných korzetů, takže si dnes ženy i muži mohou dovolit v oblékání skutečné pohodlí. I přesto by však naše oblečení mohlo dohromady tvořit hezký komplet, který by se líbil nejen nám, ale i lidem v našem okolí.

Nechte promluvit klasiku!

Naše rada pro pány proto zní: "Zanechte sportovní oblečení na místa jemu určená, ať už hřiště nebo hory, a žijete-li ve městě, nechte raději promluvit klasiku, a to v kterémkoliv stylu se vám bude líbit." Zlepšení dojmu o vás u dam bude nejméně o 100%! Výsledek je zaručen!

Více info na: Stylescout.blogspot.com

blog Stylescout blog Stylescout blog Stylescout blog Stylescout blog Stylescout blog Stylescout blog Stylescout blog Stylescout blog Stylescout blog Stylescout blog Style Scout blog Style Scout blog Stylescout blog Stylescout blog Style Scout blog Style Scout blog Stylescout blog Stylescout blog Style Scout blog Style Scout blog Stylescout blog Stylescout blog Stylescout blog Stylescout blog Stylescout blog Stylescout blog Stylescout blog Stylescout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout blog Style Scout
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR