Face Hunter: Skuteční lidé jsou inspirativní

hlavní obrázek

„Skuteční lidé na ulici mohou být inspirativní a kreativní stejně jako top modelky v časopisech.“ Těmito slovy se řídí autor jednoho z nejznámějších street fashion blogů.  

bloger a fotograf Yvan Rodic bloger a fotograf Yvan Rodic Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter
 

Yvan Rodic je v blogovém světě prostě pojem. V módním prostředí pravděpodobně neexistuje člověk, který by o street fashion blogu Face Hunter nebo jeho majiteli nikdy neslyšel.

Yvan se narodil v roce 1977 ve francouzsky mluvící části Švýcarska. Vystudoval komunikaci a začal pracovat jako copywriter. Když se přestěhoval do Paříže, začal potkávat mnoho originálních lidí. Netrvalo dlouho a začal všechny ty zajímavé lidi fotit a z této vášně se zrodil Face Hunter. Psal se rok 2006 a dalo by se říci, že Yvan stál u zrodu street fashion blogové scény, protože v té době by se všechny módní blogy daly spočítat na prstech jedné ruky. Uběhlo pár let a z fashion blogů se stal fenomén dnešní doby. A Yvan je za to rád. V blogování vidí obrovský potenciál. Tvrdí, že blogy přinesly do módního světa demokracii a předvídá jim velkou budoucnost.

Za svými objekty rád cestuje, proto se můžete nechat inspirovat nejen módou z Paříže, Londýna či New Yorku, ale třeba Kodaně, Jakarty nebo Petrohradu. Nesmí chybět ani na významných událostech, módních přehlídkách, jeho fotografie najdete v těch nejvýznamnějších časopisech.

Se svými fotografiemi uspořádal také už několik výstav a dokonce vydal i knihu s názvem Face Hunter, která se záhy stala bestsellerem a módní biblí. Má také svojí televizní show a přednáší na univerzitě o blogové kultuře. Yvan prostě udává trendy a je víc než jen pouhým fotografem. Je to cestovatel, hledač pouličních pokladů a vizionář. Nezajímají ho trendy, zajímá ho osobnost a její vlastní pojetí módy.

Více informací: facehunter.blogspot.com nebo www.yvanrodic.com

Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter Face Hunter
autor: Blanche

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR