Code:Mode je opět tu!

hlavní obrázek

Neuplynuly ani čtyři měsíce a festival, představující nezávislé módní tvůrce je zpět. Tentokrát se však jeho letní ročník s podtitulem Summer uskuteční na pražském Střeleckém ostrově pod širým nebem.

 

K vidění, prohlédnutí a případně zakoupení bude opět mnoho oblečení, doplňků a jiných, to vše od řady mladých talentovaných návrhářů a značek.

Letní Code:Mode bude probíhat od tohoto pátku 30. července do neděle 1. srpna. Areál bude otevřený každý den od 10.00 do 21.30 a kromě samotných stánků s módou bude doplněn i o různé bary, občerstvení, žongléry, akrobaty a chybět nebude pochopitelně ani hudební stage, na které se představí řada českých kapel a dj´s. To vše bude navíc doplněné o videoprojekce, neboť letní Code:Mode se koná na místě tradičního letního kina.

Máte-li tedy i vy rádi originální a nápaditou módu, pak se jistě zastavte, protože se bude opravdu na co dívat!

Více info na: www.codemode.cz

dámské černé šaty s volány Cetonia dámské černé šaty s volány Cetonia dámská bledě modrá mikina DaDiva dámská bledě modrá mikina DaDiva dámské růžové triko s potiskem La Femme Mimi dámské růžové triko s potiskem La Femme Mimi dámské bílé tílko s potiskem Lichi dámské bílé tílko s potiskem Lichi dámské bílé triko a džín Yaxi Taxi dámské bílé triko a džín Yaxi Taxi dámské šaty Odd Room dámské šaty Odd Room dámský červený náhrdelník blanq dámský červený náhrdelník blanq dámské bílé šaty Valevska dámské bílé šaty Valevska
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR