Complex geometries: hledání pravdy

hlavní obrázek

Možná vám tmavá zimní kolekce Complexgeometries přijde barevně jaksi ochuzená, ale co není v barvách a tónech, je rozhodně ve střihu.

pánská šedá mikina s kapucí a černé džíny Complexgeometries pánská šedá mikina s kapucí a černé džíny Complexgeometries pánské černé triko a kalhoty Complexgeometries pánské černé triko a kalhoty Complexgeometries
 

Newyorský designér Clayton Evans, kreativní ředitel značky Complexgeometries, má cit pro látku. Jednotlivé modely nejsou postaveny na barevných kombinacích, specifických úpravách materiálů nebo výrazných vzorech. Vše je jenom o látce a jejím tvaru.

Móda Comlexgeometries je v základě jednoduchá. Modely mají často asymetrické či volné střihy, které vycházejí z klasického streetwearu a pod Evansovýma rukama rozkvétají do vzdušných, tekutých outfitů, lákajících svou nápadnou pohodlností.

Možná by bylo příhodnější nazývat Evanse místo návrhářem konstruktérem, protože z jeho práce jako by úplně čišela jakási touha a snaha odhalit pravou podstatu oděvu díky precizní práci se střihem.

Pánská část letošní podzimní a zimní kolekce nazvaná „In search of True“ je oproti tvarově rozmanitější letní kolekci více minimalistická. Vychází z tmavých, černých a šedých tónů, drží se rovných linií a čerpá z geometrie čtverce či obdélníku. Typická jsou pro ni volná trika i mikiny, prodloužená délka topů, zkrácená délka kalhot a nezačištěné lemy.

Více info na: www.complexgeometries.com

Video

Complexgeometries - podzim/zima 2010/11
pánské modré triko s obdélníkovým potiskem a černé kalhoty zkrácené délky Complexgeometries pánské modré triko s obdélníkovým potiskem a černé kalhoty zkrácené délky Complexgeometries pánský černý asymetricky řešený top a šedé kalhoty Complexgeometries kopie pánský černý asymetricky řešený top a šedé kalhoty Complexgeometries kopie pánská černá mikina a tmavé kalhoty Complexgeometries pánská černá mikina a tmavé kalhoty Complexgeometries pánská šedá mikina asymetrického střihu a tmavé kalhoty Complexgeometries pánská šedá mikina asymetrického střihu a tmavé kalhoty Complexgeometries pánský světlý síťovaný top prodloužené délky a krátké tmavé kalhoty Complexgeometries pánský světlý síťovaný top prodloužené délky a krátké tmavé kalhoty Complexgeometries pánská černá volná mikina a prodloužený top Complexgeometries pánská černá volná mikina a prodloužený top Complexgeometries pánský černý top prodloužené délky a tmavě šedá asymetrická šála Complexgeometries pánský černý top prodloužené délky a tmavě šedá asymetrická šála Complexgeometries pánský tmavý kabát s kapsami a černé kalhoty Complexgeometries pánský tmavý kabát s kapsami a černé kalhoty Complexgeometries
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR