Flamingopark: Buďte originální!

hlavní obrázek

Pro zboží sršící originalitou už milovnící designu a originálních doplňků nemusí chodit daleko. Internetový a kamenný obchod Flamingopark.cz splní veškeré představy o originalitě a stylu.

pražský obchod Flamingopark pražský obchod Flamingopark pražský obchod Flamingopark pražský obchod Flamingopark
 

Všechno začalo zhruba před dvěma lety v australském Melbourne, kde majitelé tohoto kouzelného obchodu působili. Sbírali poznatky a inspiraci z tamnějšího pestrého životního stylu a přišli s nápadem založení vlastní značky doplňků Flamingopark, která by umožnila českým lidem hledat a vytvářet vlastní originální styl.

Do sortimentu Flamingoparku patří nejrůznější tašky, trička s vtipnými potisky, šperky, ale i doplňky do bytu a designové dárky. Na své si zde přijdou i muži, doplňky jsou určeny všem a spousta z nich je unisex. Nic předraženého, zkrátka dostupná kvalitní móda a designové kousky.

Na českém trhu je Flamingopark sice jen krátce, ale získává stále na větší oblibě, o čemž svědčí i to, že spousta jejich prvotních výrobků už není k sehnání. Majitelé Flamingoparku totiž nabízejí převážnou část v limitovaných sériích, a může se stát, že pokud si nepospíšíte, žádaný kousek si nakonec nekoupíte.

Genialitou tohoto obchodu je, že nefandí průmyslové masové výrobě. Ke všem produktům mají zakladatelé Flamingoparku osobitý vztah a všechno zboží vybírají  osobně. Na kolekcích se podílejí neznámí designéři ze zahraničí, řemeslníci, ale třeba i tradiční trhovci. Kolekce se stále upravuje, věci příbývají i ubývají.

Flamingopark funguje coby internetový obchod a provozuje vlastní prodejnu, kde si výrobky můžete lépe prohlédnout. Vybrané zboží však naleznete i v prodejnách s designovou módou jako jsou třeba Parazit, Pour Pour, Tribo a další.

Platba:
přes službu Pay Pal, dobírkou, osobním odběrem, nebo bankovním převodem
Poštovné: paušální poplatek je 90,- Kč, objednávka nad 3000,- má poštovné zdarma
Balné: neučtují
Doručení: max. do 3 pracovních dnů
Možnost vrácení zboží: do 14 dnů

Obchod Flamingopark

Truhlářská 29
110 00 Praha 1

Více info na: www.flamingopark.cz

autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR