SALON.cz

Pixelové brýle

Pilotky nebo wayfarer brýle jsou přežitek. Zkuste zaujmout něčím originálnějším. Co tahle brýle s pixelovými obroučkami?

Tyhle originální brýle pochází z dílny designéra Dzmitry Samala. Talentovaného běloruského umělece, který žije v Paříži a věnuje se především interiérovému a produktovému designu.

Knihovna ve tvaru brýlí

Dzmitry navrhuje nevšední křesla inspirovaná například tělem lišky, stůl s lidskými nohami, lampu se stínítkem zdánlivě připomínajícím límeček nebo knihovnu ve tvaru brýlí.

Kořeny digitální éry

Ať už to zní jakkoliv bláznivě, všechno je to jednoduché, trochu futuristické a zároveň můžete cítit lehký závan retra. Stejně jako z pixelových brýlí. Někomu mohou pixely připadat jako pohled do budoucnosti, někdo si vzpomene na staré počítačové hry, které jsme hrávali. Samal brýle navrhl právě jako vzpomínku na kořeny celé digitální éry, návrat do doby, kde to vše začínalo.

Samal design nabízí dvě varianty těchto brýlí – 5dpi a 6dpi. K mání je několik barevných variant. Brýle se prodávají ve vybraných obchodech v Paříži nebo si je můžete objednat přímo na stránkách Samal design.

SAMALdesign SAMALdesign SAMALdesign SAMALdesign SAMALdesign

Mohlo by vás zajímat: