Supreme: od punku po hip hop

hlavní obrázek

Americká značka Supreme se do širšího povědomí zákazníků dostala teprve před pár lety. Její vznik se však datuje již do roku 1994, kdy jí v New Yorku založil původem Angličan, James Jebbia.

pánská černá kožená bunda Supreme pánská černá kožená bunda Supreme pánský béžový baloňák Supreme pánský béžový baloňák Supreme
 

O deset let později rozšířila své působení i na východní pobřeží Spojených států, konkrétně do Los Angeles, odkud pak dále pokračovala i za oceán do Japonska. V současné době najdete obchody Supreme nejen v NY, LA a japonském Tokyu či Osace, ale i Londýně, Berlíně, Miláně nebo australském Sydney.

Původně určená značka především pro skateboardisty oslovila časem i zákazníky různých scén a hudebních žánrů, od punku až po hip hop. Dnes je styl značky Supreme nejčastěji řazen do škatulky street style, ve které se všechny různorodé žánry potkávají. Jakákoliv nálepka či označení je však pro Supreme zbytečné. Majitel i její designéři chtějí od svého oblečení jen jediné - kvalitu, styl a věrohodnost.

Značka Supreme se také proslavila díky svým spolupracím, a to jak s různými umělci (například malířem Jacksonem Pollockem, fotografem Terry Richardsonem nebo výtvarníkem Damienem Hirstem), tak i sportovními značkami (Vans, DC či Nike).

Internetový obchod na stránkách Supreme je bohužel momentálně nedostupný. Jeho spuštění se původně plánovalo na letošní jaro, pravděpobodně se tedy můžeme těšit s začátkem podzimu. Necháme se překvapit!

Více info na: www.supremenewyork.com

pánská žluto-černá bunda Supreme pánská žluto-černá bunda Supreme pánská zelená bunda, pruhované triko a hnědé kalhoty Supreme pánská zelená bunda, pruhované triko a hnědé kalhoty Supreme pánská vínová bunda a kostkovaná košile Supreme pánská vínová bunda a kostkovaná košile Supreme pánská černobílá bunda se vzorem Supreme pánská černobílá bunda se vzorem Supreme pánská červená košile se vzorem Supreme pánská červená košile se vzorem Supreme pánská džínová bunda s proužkem Supreme pánská džínová bunda s proužkem Supreme pánská havajská košile Supreme pánská havajská košile Supreme pánská oranžová mikina s logem Supreme pánská oranžová mikina s logem Supreme pánská džínová košile a oranžové kalhoty Supreme pánská džínová košile a oranžové kalhoty Supreme pánská modrá bunda a kostkovaná košile Supreme pánská modrá bunda a kostkovaná košile Supreme pánská modrá kšiltovka a oranžová bunda Supreme pánská modrá kšiltovka a oranžová bunda Supreme pánský látkový klobouk a červený svetr Supreme pánský látkový klobouk a červený svetr Supreme pánská bílá kšiltovka tmavě modrá mikina Supreme pánská bílá kšiltovka tmavě modrá mikina Supreme pánské bílé tílko s potiskem Supreme pánské bílé tílko s potiskem Supreme pánská červeno-hnědá sportovní bunda Supreme pánská červeno-hnědá sportovní bunda Supreme pánská černá mikina a černobílá košile s potiskem Supreme pánská černá mikina a černobílá košile s potiskem Supreme
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR