Designová eko ramínka Zilka

hlavní obrázek

Buďte hrdí na to, co vám visí ve skříni a ukažte svůj styl s vtipnými papírovými ramínky na oblečení.

designové eko ramínko Zilka s výřezem designové eko ramínko Zilka s výřezem
 

Narozdíl od dřevěných nebo plastových ramínek, jsou ty, o kterých mluvíme, vyrobeny ze stoprocentně recyklovaných novin a jsou zcela biologicky odbouratelné.

Návrhář těchto jedinečných designových ramínek, Ryan Frank, je sice původem Jihoafričan, dnes však žijící v Londýně, kde pracuje jako designér nábytku.

Jak už bylo řečeno, Ryan navrhl šatní ramínka Zilka z recyklovaných novin. Mimo to, že použitý materiál splňuje všechny normy životního prostředí, jsou tyto recyklované noviny stoprocentně biologicky rozložitelné a lze je kompostovat. Navíc při výrobě nevzniká žádný odpad, neboť odřezky jsou rozdrceny a znovu použity.

Vedle ekologické výroby nabízí Ryan Frank i moderní barevný design s černými květinovými potisky. Na výběr jsou barvy béžová, modrá, zelená nebo okrová. Pokud si na takovou „extravaganci“ netroufáte, můžete si vybrat i jednobarevná ramínka bez jakéhokoli potisku.

Za cenu od 5 do 10 eur je najdete na webových stránkách www.matteriashop.com.

http://www.ryanfrank.net/
designové eko ramínko Zilka s černým potiskem designové eko ramínko Zilka s černým potiskem designové eko ramínko Zilka se zeleno-černým potiskem designové eko ramínko Zilka se zeleno-černým potiskem designové eko ramínko Zilka s modro-černým potiskem designové eko ramínko Zilka s modro-černým potiskem designové eko ramínko Zilka s oranžovo-černým potiskem designové eko ramínko Zilka s oranžovo-černým potiskem
autor: Markéta

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR