SALON.cz

Kde nakupovat retro a vintage?

V posledních pár letech se do módy vrátily opět nejrůznější retro a  vintage styly, což se pochopitelně odráží i v tvorbě jednotlivých návrhářů.

Ne jinak je tomu i u americké návrhářky Ramony West. Šaty princeznovských střihů, doplněné pásky a boty na vysokých platformách, nosily už naše maminky.

Pro ty z vás, které se do podobných retro stylů bezmezně zamilovaly, máme dnes pár tipů kde toto oblečení hledat či nakupovat.

Za prvé zkuste projít skříň vaší maminky nebo babičky, protože třeba právě tam se na vás usměje štěstí. Za druhé nepodceňujte second handy a bleší trhy. Byly byste překvapené, jaké poklady se v nich často dají nalézt. A za třetí, dívejte se po značkách a návrhářích, kteří podobné oblečení navrhují, jako například náš dnešní tip Ramona West.

dámské modrobílé šaty s puntíky Ramona West (49 USD) dámské květované šaty s koženým páskem Ramona West (49 USD) dámské světle růžové šaty s potiskem Ramona West (65 USD) dámský černobílý top a černá minisukně Ramona West (49 USD) dámské bílé šaty s potiskem Ramona West (49 USD) dámské modrofialové šaty Ramona West (59 USD) dámské bílé šaty Ramona West (55 USD) dámské světle růžové šaty Ramona West (49 USD) dámské bleděmodré šaty Ramona West s nabíraným límcem (75 USD) dámské světlé šortky Ramona West (39 USD)

Mohlo by vás zajímat: