SALON.cz

Ehud: Svěží elegance

Ehud je jméno návrháře, které stojí za pozornost. Jeho kolekce podzim-zima 2011/2012 zaujala celý svět, když byla představena v Paříži na Fashion Week.

Ehud se narodil v Izraeli, ale vyrůstal na Novém Zélandu. Při pohledu na jeho práci se může zdát, že do modelů pronikla právě ta přitažlivá rozporuplnost novozélandské přírody. Na první pohled vyrovnanost a klid a na druhou stranu nespoutaná divokost. Svou první kolekci pánské módy představil v roce 2001 během prvního novozélandského Fashion Week. Zkušenosti získával během spolupráce na pánských kolekcích pro různé společnosti a v roce 2009 se rozhodl zaměřit na vlastní značku.

Ehud pro sezonu podzim-zima

Současná kolekce přináší nečekaně svěží eleganci pro sebevědomé muže. Jeho modely dávají nový rozměr modernímu mužství. Velmi pečlivě vybrané modely určitě ocenily i ženy přítomné na přehlídce. Čistá linie a perfektní střih podporují celkovou barevnost kolekce. Neutrální tóny šedé, tmavě šedé, modré a černé jsou pevným základem, který osvěžuje červená, bílá nebo zlatá. Červená barva odkrývá v tomto pojetí neobvyklé rozměry, upozorňuje na sebe ve světlém, tmavém nebo svůdně krvavém odstínu.

Výjimečný pánský styl

Originalitu nalezneme i v použitých materiálech. Poklidný šedivý model podtrhuje červený kožený kabát nebo černé lesklé kalhoty. Úzký střih kalhot, košil i kravat velmi atraktivně zvýrazňují pánskou siluetu. Krásné kabáty, pláště a saka prozrazují na první pohled klasický střídmý střih ovšem s nevšedními a důraznými detaily. Přísný elegantní styl se pod jménem Ehud mění v přitažlivou hru moderního mužství.

pánská bílá košile a červená úzká kravata Ehud pánské elegantní tmavě modré kalhoty s černým tílkem Ehud pánský červenošedý propínací svetr Ehud pánský rudý svetr s červenou kravatou Ehud pánský šedý oblek s tmavě modrým tričkem Ehud pánské černé lesklé kalhoty a pánský tmavě modrý rolák Ehud pánský světle šedý kabát Ehud pánský červený oblek s šedými detaily Ehud pánský tmavě červený krátký kabát Ehud pánské černé lesklé sako Ehud pánský dlouhý kabát tmavě šedý Ehud pánská černá lesklá košile a dlouhý šedý kabát s černým límcem Ehud pánský červený kožený kabát Ehud pánský tmavě červený oblek Ehud pánský černý elegantní oblek s lesklými detaily Ehud pánský černý dlohý kabát Ehud

Mohlo by vás zajímat: