SOPHNET: Z Japonska do celého světa

hlavní obrázek

Japonskou značku SOPHNET založil před třinácti lety designér Hirofumi Kiyonaga, původně pojmenovanou jako SOPH. Značka byla od počátku určená především mladým lidem preferující pohodlný streetwear.

pánská kostkovaná košile, světle modré triko s potiskem a béžové kraťasy SOPHNET pánská kostkovaná košile, světle modré triko s potiskem a béžové kraťasy SOPHNET
 

Od roku 2002 však začala značka SOPH oslovovat různé umělce, díky nimž vznikaly speciální kolekce. Mezi prvními byl i japonský známý ilustrátor Tatsuo Miyajima nebo anglický vizuální umělec Julian Opie, vystavující několikrát i v Praze. Tyto spolupráce se časem rozrostly i o kolaborace s většími nadnárodními labely, a tak se Hirofumi Kiyonaga rozhodl upravit název značky na SOPHNET, v překladu „síť Soph“.

V dnešní době nabízí značka každou sezónu celkem tři kolekce, ležernější SOPHNET, elegantnější UNIFORM EXPERIMENT a sportovní F.C.R.B., což jsou zkratky pro anglický fotbalový klub F.C. Real Bristol.

Letošní letní kolekce SOPHNET je opět především o pohodlí a praktičnosti. Najdeme v ní klasicky trička s potisky, kostkované košile, volné šortky a džíny. Pochopitelně nechybí ani doplňky jako jsou kšiltovky nebo sluneční brýle.

Více info na: www.soph.net

pánská šedá mikina s kapucí a potiskem, džíny SOPHNET pánská šedá mikina s kapucí a potiskem, džíny SOPHNET pánské šedé triko s potiskem SOPHNET pánské šedé triko s potiskem SOPHNET pánské modro-bílé pruhované triko a šortky se vzorem SOPHNET pánské modro-bílé pruhované triko a šortky se vzorem SOPHNET pánská tmavě modrá kšiltovka a zelené triko SOPHNET pánská tmavě modrá kšiltovka a zelené triko SOPHNET pánské šedé triko s Mickey Mousem a tmavě zelené kraťasy SOPHNET pánské šedé triko s Mickey Mousem a tmavě zelené kraťasy SOPHNET pánská péřová vesta, černé triko s potiskem a maskáčové šortky SOPHNET pánská péřová vesta, černé triko s potiskem a maskáčové šortky SOPHNET pánská kostkovaná košile, modré triko s Mickey Mousem a džíny SOPHNET pánská kostkovaná košile, modré triko s Mickey Mousem a džíny SOPHNET pánské žluté triko s potiskem a maskáčová vesta SOPHNET pánské žluté triko s potiskem a maskáčová vesta SOPHNET pánské bílé triko s potiskem SOPHNET pánské bílé triko s potiskem SOPHNET pánská tmavě modrá kšiltovka, kostkovaná modrá košile, bílé tílko a džíny SOPHNET pánská tmavě modrá kšiltovka, kostkovaná modrá košile, bílé tílko a džíny SOPHNET pánský džínový oblek a červeno-černé triko s pruhy SOPHNET pánský džínový oblek a červeno-černé triko s pruhy SOPHNET pánské zelené triko s potiskem a džíny SOPHNET pánské zelené triko s potiskem a džíny SOPHNET pánská bílá softballová košile, šedé triko s dlouhým rukávem a béžové šortky SOPHNET pánská bílá softballová košile, šedé triko s dlouhým rukávem a béžové šortky SOPHNET pánský béžový svetr, černá havajská košile, bílé tílko a černé sluneční brýle SOPHNET pánský béžový svetr, černá havajská košile, bílé tílko a černé sluneční brýle SOPHNET
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR