Sharp Shirter: Řekněte to tričkem!

hlavní obrázek

Trička americké značky Sharp Shirter se točí kolem vztahů mezi zvířaty a lidmi. Designéři značky jsou fascinováni způsobem jakým zařazujeme zvířata a lidi do různých kategorií.

pánské bílé triko s potiskem Sharp Shirter pánské bílé triko s potiskem Sharp Shirter pánské zelené triko s potiskem Sharp Shirter pánské zelené triko s potiskem Sharp Shirter
 

Zvířata a my

Některá zvířata jíme, jiná chráníme, některými jsme sami a některých se bojíme. Podobně mívají zvířata celou řadu záměrů jak se k nám, lidem, chovat. Některá se nás bojí, zatímco jiná nás milují. Zbylá na nás útočí a vnímají nás jako hrozbu pro svou existenci.

Trička s příběhem Sharp Shirter se nesnaží dávat odpovědi na tyto vznikající vztahy. Stačí jim jen otázky, které vytvořili. Od založení malé firmy v Marylandu v roce 2005 se sortiment značky rozrostl na pánskou, dámskou i dětskou sekci, včetně doplňků.

Fackující panda

Každé tričko má svůj vlastní příběh. Jako třeba to s fackující pandou. Nápad vznikl ve Woody Park Zoo v D.C. Jako obvykle v pavilonu pand dav turistů fotil nekonečnou sérií snímků. Co by asi řekli na to, kdyby se panda zvedla od své bambusové svačinky a prostě jim nafackovala?

Trička s opravdovými příběhy se dají v e-shopu Sharp Shirter pořídit už od 12 dolarů za kus.

Více na: www.sharpshirter.com

pánské fialové triko s potiskem Sharp Shirter pánské fialové triko s potiskem Sharp Shirter pánské černé triko s potiskem Sharp Shirter pánské černé triko s potiskem Sharp Shirter pánská šedá mikina s potiskem Sharp Shirter pánská šedá mikina s potiskem Sharp Shirter pánská vínová mikina s potiskem Sharp Shirter pánská vínová mikina s potiskem Sharp Shirter
autor: Maria

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR