SALON.cz

DeviantART: Pro všechny umělce

DeviantART je webový server pro milovníky malování, kreslení, ale i počítačové grafiky a fotografií. Prosím, nelekejte se názvu DeviantART.

Zakladatel serveru chtěl zřejmě tímto názvem naznačit, že se jeho stránky budou jaksi odlišovat od podobně zaměřených webových serverů. DeviantART totiž představuje průlom v propagaci a vystavování známých i neznámých umělců ze všech koutů zeměkoule. Ti neznámí, avšak talentovaní umělci zde mají velkou možnost prosadit se.

Ukažte světu svoji tvorbu!

Nejenže na stránkách DeviantART naleznete obrázky a fotografie s jakoukoli tematikou, ale i vy se můžete světu pochlubit s vlastní tvorbou. A kdo propadne do bezedné studnice umění naplno, možná ocení kolekci oblečení a doplňků s logem DeviantART zakomponovaného do výmluvných obrázků. Logo DeviantART naleznete na řadě různých triček, mikin, čepic, placek, samolepek, nášivek a batůžků.

Sortiment nejen pro pány

Ač se právě nacházíte v rubrice Pánská móda, na své si u DeviantART přijdou také ženy. Většina sortimentu je k dostání i v dámském provedení. Snad dámy s od přírody feministickým přesvědčením prominou, ale loga, obrázky a celkové provedení věcí od DeviantART se mi zdá blíže mužskému stylu.

Ačkoli. Stačí se podívat na přiložené ilustrační fotografie, abyste si udělali vlastní obrázek, komu logo DeviantART bude slušet nejlépe.

Pro milovníky přírody i delikventy

Jste takříkajíc anděl s ďáblem v těle? Tričko Dichotomy vaši rozdvojenou osobnost vystihne dokonale. Nebo milovníci přírody? Zelené tričko s prostým názvem Tree jistě vzbudí zájem o ekologii i u vašich kamarádů.

Jste-li ochotni obětovat kolem 100,- Kč, šířit popularitu DeviantART lze i sadou samolepek a nášivek. Provozovatelé webu jsou rození obchodníci, což dokazuje nejen výše zmíněná nabídka doplňkového sortimentu, ale i takové maličkosti, jakými jsou dárkové předměty ve formě potisku na hrnečky nebo puzzle vámi vybraného obrázku…Představa, že bych měla některý z obrázků, který jsem na stránkách DeviantART nalezla, skládat jako puzzle mě přivádí za zdi nápravného zařízení, kde čas utíká poněkud pomaleji. Takže zkuste propašovat pilník nikoli s pomocí síťovky pomerančů, ale skládačkou puzzle od DeviantART a třeba se to povede.

Cenová relace doplňkového sortimentu DeviantART se pohybuje od 100,- Kč do 500,- Kč a doba expedice do České Republiky je přibližně deset dní. Avšak na stránkách DeviantART naleznete mnohem, mnohem více.

Více info na: www.deviantart.com

copyright copyright copyright copyright

Mohlo by vás zajímat: