SALON.cz

Beautiful Fül: Styl nespoutaného jezdce

Beztarostná jízda, Ghost ride, V zajetí rychlosti nebo seriál Sons of Anarchy. To je jen malý výčet filmů, které jistě zná každý motorkář.

Mezi ně bezpochyby patří i Alejandro Rodriguez, designér a zakladatel americké značky Beautiful Fül.

Pro svoji letošní zimní kolekce si vybral právě nespoutaného jezdce oděného především do černé barvy a kožených bot. Tento tradiční motorkářský dress code je pak možno doladit dle potřeby. Ať už do více formálnějšího vzhledu pomocí bílé košile, vesty či saka nebo pohodlného looku se sportovnější bundou a mikinou.

Chystáte-li se i vy v blízké době osedlat svého dvoukolého oře, pak přejeme nejen beztarostnou, ale především bezpečnou cestu!

Více info na: www.beautifulful.com

pánská černá bunda a kalhoty Beautiful Fül pánská černá bunda, košile a kalhoty Beautiful Fül pánská šedá bunda a černá mikina Beautiful Fül pánská tmavě šedá kožená bunda a černé kalhoty Beautiful Fül pánská hnědá kožená bunda, černá košile a kalhoty Beautiful Fül pánská hnědá kožená bunda, kostkovaná košile, černá vesta a kalhoty Beautiful Fül pánské černé sako, kalhoty a bílá košile Beautiful Fül pánské černé sako, kalhoty a bílá košile Beautiful Fül pánská hnědá zimní bunda Beautiful Fül pánská šedá vesta a šedá košile s proužkem Beautiful Fül pánský černý kabát, košile a kalhoty Beautiful Fül pánský černý kabát, košile a kalhoty Beautiful Fül pánské černé sako, šedá košile a klobouk Beautiful Fül pánský šedý klobouk a černé sako Beautiful Fül pánské šedé sako, černá vesta a zelené kalhoty Beautiful Fül pánský šedý oblek Beautiful Fül

Mohlo by vás zajímat: