Značkové kousky za hubičku

hlavní obrázek

Je příjemné trefit správný okamžik a pořídit si značkové věci doslova za pár kaček. Podobnou příležitost máte právě nyní na e-shopu Mary Meyer.

 

Z výprodeje "vše za 20 dolarů" můžete mít třeba oblíbené úzké kalhoty s volným sedem, a to buď z černého hedvábí, nebo se znovu populární seprané bavlny, evokující plísňové džíny z 80. let. Mezi další zlevněné modely patří například černé bavlněné šaty s potištěným límcem, který se dá upravit jako šála, šátek či kapuce, a dále několik triček a topů.

Mary Meyer je kalifornská umělkyně, která vystudovala malbu na umělecké škole. Kromě zálib, jako jsou grafické práce, tkaní, barvení, sváření či práce se dřevem v sobě objevila také talent pro oděvní tvorbu. V obýváku rozjela výrobu triček a šatů pro své přátele a záhy se z hobby stala profese. Své oblečení umocňuje tisky inspirovanými africkým textilem, japonskými barvícími technikami či kiltováním.

Pokud si pořídíte jedno z jejích trik, potištěných znaky z vlastní abecedy, můžete k rozluštění nápisu použít dekodér a pak se těšit z vědomí, že málokdo ví, co máte na triku.

Více info na: www.marymeyerclothing.com

dámské černé tričko Mary Meyer - Get Animal dámské černé tričko Mary Meyer - Get Animal dámské černé triko Geg animal dámské černé triko Geg animal dámské černé šaty Scarf dress s graficky potištěnou šálou dámské černé šaty Scarf dress s graficky potištěnou šálou dámský sepraný top Sweatshirt dámský sepraný top Sweatshirt dámská černá tunika Deep V s grafickým potiskem dámská černá tunika Deep V s grafickým potiskem dámské černé hedvábné kalhoty dámské černé hedvábné kalhoty dámské seprané bavlněné kalhoty dámské seprané bavlněné kalhoty dekodér pro grafické tisky Mary Meyer dekodér pro grafické tisky Mary Meyer
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR