Získejte poukázky New Yorker!

hlavní obrázek

Zítra, tedy ve čtvrtek 10. března, bude v Praze znovuotevřena prodejna New Yorker na Václavském náměstí.

dámské tuniky s orientálními vzory Fishbone dámské tuniky s orientálními vzory Fishbone pánské ležerní oblečení Fishbone pánské ležerní oblečení Fishbone
 

V nově zrekonstruovaném obchodě v centru Prahy najdete aktuální jarní kolekci na obřích 1745 m2. Mimo řadu módních vychytávek se můžete těšit v otevírací den i na velké slevy a speciální nabídky. Nákupy zpříjemní i vystoupení DJe Zajíce, který bude hrát po celý den mix taneční muziky.

My vám u této příležitosti nabízíme 3 poukázky do obchodů New Yorker v hodnotě 500 Kč. Stačí, když nám správně odpovíte na soutěžní otázku týkající se naší komiksové postavičky Madlenky. Správnou odpověď najdete v jejích příbězích zde!

Své odpovědi můžete zasílat do příští středy 16. března. Ve čtvrtek 17. března pak zveřejníme jména tří šťastných výherců.

Soutěžní otázka

Kde nejraději nakupuje naše komiksová postavička Madlenka?
dámský klobouk, béžové triko a džínová minisukně Fishbone dámský klobouk, béžové triko a džínová minisukně Fishbone dámská šedá halenka a bílá sukně Fishbone dámská šedá halenka a bílá sukně Fishbone pánská šedá a dámská bílá košile Fishbone pánská šedá a dámská bílá košile Fishbone sportovní tílka Fishbone sportovní tílka Fishbone pánské ležérní oblečení Fishbone pánské ležérní oblečení Fishbone
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR